Trójka zawodników z TUKS Kozica Piotrków Tryb. wzięła udział w IV turnieju cyklu Wilson Kids Cup Łęczyca Open 2018. Nasi reprezentanci: Milagros Pastuszka, Natan Krawczyk i Wiktor Maciołek spisali się bardzo dobrze zajmując czołowe lokaty w rywalizacji.

20180419_175631_resized

KATEGORIA DO LAT 9 - MILAGROS IS THE BEST!
Turniej na piłkę pomarańczową zgromadził 10 uczestników, toteż rywalizacja toczyła się systemem pucharowym. Rozstawienia uzyskali: z nr 3 Milagros Pastuszka i z nr 4 Natan Krawczyk i mieli wolne losy w I rundzie. W ćwierćfinałach Natan pokonał 4/0 Arkadiusza Noremberga MKT Łódź, a Milagros 4/2 Igora Perkowskiego Eurotenis Łódź. W półfinałach Milagros pokonała 4/3 nr 1 Annę Czechowicz z UKS 44 Aktywni Łódź, a Natan uległ Idze Buchalskiej NST Piotrków 1/4. W finale triumfowała wychowanka trenera Wiesława Kozicy 7-letnia Milagros Pastuszka, pokonując Igę Buchalską 4/1.

Po czterech turniejach w klasyfikacji na pierwszym miejscu są ex equo Iga i Milagros – z dorobkiem po 85 pkt., a ich umiejętności potwierdza fakt, że zagrały w trzech z czterech turniejów.

20180419_163243_resized

KATEGORIA DO LAT 10
Tu wystąpili Natan Krawczyk i Wiktor Maciołek. Wiktor, choć debiutant, zaprezentował się bardzo dobrze, dochodząc do finału. Wygrał najpierw rywalizację w grupie A, pokonując kolejno: 4/2 Jakuba Nowetę Eurotenis Łódź, 4/0 Igora Perkowskiego Eurotenis Łódź i 4/1 Jana Maciejewskiego PKT Pabianice. W finale uległ 0/4 bardziej doświadczonemu już w turniejach Janowi Werblińskiemu KKS Włókniarz Kalisz. Czwarte miejsce zajął Natan Krawczyk, który najpierw w grupie pokonał 4/1 Igora Białeckiego PKT Pabianice i 4/2 Szymona Łuczaka KKS Włókniarz Kalisz oraz uległ 1/4 Janowi Werblińskiemu.