Trenujący w TUKS Kozica Piotrków Tryb., pod okiem trenera Wiesława Kozicy, zaledwie rok i cztery miesiące - Wiktor Maciołek został zwycięzcą WTK krasnali do lat 10 rozegranym 20.10.2018 na kortach przy ul. Belzackiej.

Wiktor pokonał 6/1 Wiktora Perkowskiego Eurotenis Łódź, który w turnieju był trzeci oraz 7/5 klubowego kolegę Natana Krawczyka, który był drugi. To pierwszy triumf tego młodego zawodnika w WTK do lat 10.

Tym zwycięstwem Wiktor Maciołek z dorobkiem 327 punktów wysunął się na pierwsze miejsce i został liderem wojewódzkiej klasyfikacji krasnali w łódzkiem! W pierwszej czwórce jest jeszcze dwóch reprezentantów TUKS Kozica. Na miejscu trzecim z dorobkiem 286 punktów Grzegorz Styś, a na czwartym Natan Krawczyk 258 punktów.