25 listopada 2018 w pabianickiej hali MOSiR-u MMKT Łęczyca zorganizował 9 turniej IX cyklu Wilson Kids Cup 2018. Nasi zawodnicy z TUKS Kozica wystartowali w dwóch kategoriach wiekowych do 8 i do 9 lat.

KATEGORIA CZERWONA
W turnieju 8 latków w bardzo dobrym stylu triumfowała 7-letnia Milagros Pastuszka, która pokonała kolejno: 10/1,10/1 Wiktora Szczerbowskiego AZS Łódź, 10/7,10/0 Oliwię Kusiak PKT Pabianice i 10/7,10/3 Arkadiusza Noremberga MKT Łódź. Milagros po 9 turniejach jest wiceliderką cyklu i walczyć będzie do końca o najwyższy stopień podium.

A

KATEGORIA POMARAŃCZOWA
Wśród 9-latków z TUKS Kozica zagrał Natan Krawczyk oraz Milagros Pastuszka. Natan w grupie A pokonał 4/2 Arkadiusza Noremberga MKT Łódź i 4/0 Nelę Matusiak MKT Łódź. Milagros zaś w grupie B pokonała 4/2 Michalinę Jeremin MKT Łódź, a uległa 2/4 Annie Czechowicz UKS Aktywni 44 Łódź. W finale triumfowała Anna Czechowicz po pokonaniu Natana Krawczyka 4/0, a czwarta była Milagros Pastuszka po porażce 3/4 z Arkadiuszem Norembergiem MKT Łódź.