W niedzielę 24 marca 2019 roku w hali Centrum Sportu i Rekreacji „Strefa Ruchu” w Książenicach rozegrano Ogólnopolski Turniej „O Puchar Burmistrza Grodziska Mazowieckiego”, w którym udanie w kategorii pomarańczowej do lat 9 wystąpiła 8-letnia zawodniczka TUKS Kozica Piotrków Tryb. Milagros Pastuszka.

Milagros1

W fazie grupowej wychowanka trenera Wiesława Kozicy pokonała po 4/0 trzy przeciwniczki: Sonię Matysiak Matchpoint Żyrardów, Annę Kozłowską KS Tenis Life Brwinów i niestowarzyszoną Agatę Kołodziejczak, nie tracąc nawet żadnego gema. W finale uległa 0/4 Poli Zawiślańskiej Legia Warszawa, zajmując drugie miejsce.

Milagros3

Dzień wcześniej Milagros wystąpiła także w tymże turnieju w kategorii zielonej do lat 10. Tam w grupie pokonała Sonię Matysiak Matchpoint Żyrardów 7/6 i uległa 2/6 Marcie Dudek z BTS As Bełchatów, która później została triumfatorką całego turnieju. Milagros po jednym zwycięstwie i jednej porażce nie awansowała do dalszej fazy turnieju, bowiem z grupy „wychodziła” jedynie jej zwyciężczyni. Jako jedyna zawodniczka „urwała” w turnieju zwyciężczyni dwa gemy!