Wspaniale spisuje się na serii turniejów Czeskiego Związku Tenisowego (?TS) do lat 12, 10-letni zawodnik TUKS Kozica Piotrków Tryb. - Michał Matuszewski. Po wygraniu turniejów na kortach TC ESO Praga i TK Spartak Poli?ka Michał znów pokusił się o największy puchar i wygrał singlowy turniej w ?eskiej T?ebovej. W deblu w parze z czeskim partnerem Luk??em Nekvindą TK ?esk? T?ebov? zdobył II miejsce.

Wśród 16 uczestników singla Michał pokonał kolejno: w I rundzie 6/3,6/2 Jakuba Novaka TK TC Hradec Kralove, w ćwierćfinale nr 1 6/1,6/1 Victora Macurę TK TC Hradec Kralove, w półfinale 6/2,6/2 Bo?ivoja H?jka TO TJ Tesla Pardubice i w finale 6/0,6/4 Pavla Hrubego TK Pern?t?n 1897 Pardubice.

W deblu Michał wystąpił w parze z Luk??em Nekvindą TK ?esk? T?ebov?. Para ta okazała się na tyle dobra, że dotarła do finału. W ćwierćfinale Michał i Luk?? pokonali 6/0,6/2 parę Jaroslav Jire?ek TK ?esk? T?ebov? - Radek Ve?erka TK Precolor Plus P?erov o.s., a w półfinale 6/1,6/1 debel Jaroslav Vacek TCV Pardubice - Jon?? Vyroubal TK Precolor Plus P?erov o.s. W finale polsko-czeska para uległa pechowo 6/4,4/6,8/10 parze Victor Macura - Jakub Novak - obaj TK TC Hradec Kralove.

Michał trzema wygranymi turniejami w singlu i jednym w deblu wspaniale kończy sezon halowy u naszych czeskich sąsiadów, a przypomnijmy, ze jest przecież o dwa lata młodszy od swych rywali. Latem weźmie udział w kilku turniejach oraz w lidze 12-latków, czyli mlad?ich ?aku, w barwach klubu TK Slavia Orlova.