W Łęczycy na kortach MMKT w dniach 16-17.04.2011, ośmiu młodzików rozpoczęło oficjalnie letni sezon tenisowy 2011 w województwie łódzkim. Rywalizowano systemem w grupach z grą o miejsca. Bardzo dobrze w tym turnieju zaprezentowało się dwóch zawodników TUKS Kozica Piotrków Tryb. - Mikołaj Potarzycki i Wiktor Przybylski. Obaj wygrali grę podwójną, a w singlu Mikołaj był drugi, a Wiktor trzeci.

W singlu w rywalizacji grupowej Mikołaj wygrał wszystkie swoje mecze, tracąc jednego seta z Wojciechem Bratkowskim KS Promień Opalenica, a pozostałe mecze z Nicolasem Roussiere Match Point Komorów i Janem Bonieckim NST mazowieckie w stosunku setów 2:0. Zajął I miejsce w grupie i awansował do finału.

Wiktor zaś pokonał Ernesta Śmiecha NST mazowieckie i Wojciecha Sobieraja MKT Łódź, a uległ Marcinowi Morawskiemu z Eurotenisa Łódź. Tym sposobem musiał się zadowolić grą o III miejsce. W finale Mikołaj Potarzycki uległ Marcinowi Morawskiemu 3/6,4/6, a Wiktor Przybylski pokonał 6/3,7/6(4) Wojciecha Bratkowskiego.

W grze podwójnej eksperymentalnie rywalizowano systemem "każdy z każdym". Najlepiej w tej rywalizacji zaprezentowała się para TUKS Kozica Piotrków Tryb. - Mikołaj Potarzycki i Wiktor Przybylski, pokonując wszystkie konkurencyjne pary w stosunkach po 2:0 w setach i tym samym zwyciężając w turnieju.

Mikołaj i Wiktor, to nasi prekursorzy turniejowych sukcesów w sezonie letnim.