Po dwóch miesiącach rywalizacji uczniów Szkoły Podstawowej nr 12 Piotrków Tryb. w X Plebiscycie na Sportowca Roku Szkolnego 2011/2012 na czele znów znajduje się bezapelacyjnie czwórka tenisistów-wychowanków trenera Wiesława Kozicy reprezentująca TUKS Kozica Piotrków Tryb. Na szóstej pozycji także wychowanka TUKS Kozica - Michalina Wachała, a na 7 Kaja Krajewska.

Zebrane punkty w turniejach tenisowych zawodników TUKS Kozica i innych uczniów w imprezach pozaszkolnych i imprezach, w których uczniowie reprezentowali szkołę, spowodowały, że na liście Plebiscytu znalazło się już 31 sportowców. Przypomnijmy z dumą, że rywalizację w latach 2007,2008 i 2009, trzykrotnie z rzędu, wygrał także tenisista Paweł Kozica, który uczynił to jako jedyny w historii szkoły i po raz pierwszy w historii tej rywalizacji. Kto zwycięży w X edycji? Tego dowiemy się dopiero w czerwcu 2011 roku, podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego. A teraz zachęcamy do rywalizacji.

Według stanu na dzień 30 października 2011 pierwsza dziesiątka Plebiscytu przedstawia się następująco:
1 Nadajewska Aleksandra 398
2 Molińska Wiktoria 215
3 Sikorski Michał 145
4 Kaźmierski Michał 126
5 Majchrzak Sebastian 40
6 Wąchała Michalina 34
7 Krajewska Kaja 31
8 Grajewski Franciszek 21
9 Szyjak Krystian 21
10 Szyller Patryk 21

Na zdjęciu, w kolejności zajętych miejsc od lewej, ubiegłoroczni tryumfatorzy IX Plebiscytu. Na pewno ich poznajecie. To w komplecie przecież niewątpliwie wychowankowie trenera Wiesława Kozicy. Nie ma się co dziwić, każdy niemalże weekend nasi tenisiści spędzają na odległych od Piotrkowa, czasami o kilkaset kilometrów turniejach tenisowych. Prócz tenisa "łapią" się dzięki wspaniałej sprawności niemalże do wszystkich reprezentacji, jakie wystawia nasza szkoła w zawodach Szkolnego Związku Sportowego.

PUCHARY DLA NAJLEPSZYCH CZEKAJĄ W CZERWCU!!!