Po zakończeniu zmagań i podsumowaniu przez WZT Łódź dorobku medalowego mistrzostw Polski zawodników województwa łódzkiego okazało się, że tylko 7 klubów z naszego terenu wywalczyło medalowe krążki na mistrzostwach Polski. Ogółem zawodnicy z łódzkiego zdobyli 37 medali. Najlepszym klubem okazał się po raz trzeci w historii TUKS Kozica Piotrków Trybunalski, który zdobył aż 17 medali!!! Dotychczas, dokonując analizy, od siedmiu lat, nie "wylecieliśmy" poza pierwszą trójkę wśród klubów województwa łódzkiego, których zawodnicy wracali z mistrzostw Polski z medalami. Trzy razy, jak wspomnieliśmy byliśmy na pierwszym miejscu, trzy razy na drugim i raz na trzecim. Zdobycie takiej liczby medali w singlach, deblach i rozgrywkach drużynowych w ciągu jednego sezonu z odwagą upoważnia do tego, by stwierdzić, że pod tym względem TUKS Kozica jest jednym z czołowych klubów w kraju. Przypominamy, że najlepszym sezonem TUKS Kozica pod tym względem był sezon 2008, gdzie zawodnicy Wiesława Kozicy zdobyli aż 18 medali mistrzostw Polski.

A oto medaliści mistrzostw Polski klubów województwa łódzkiego w poszczególnych kategoriach wiekowych sezonu 2011:

(* HMP - Halowe Mistrzostwa Polski, LMP - Letnie Mistrzostwa Polski) W sezonie 2011 zawodnicy woj. łódzkiego zdobyli w Mistrzostwach Polski 37 medali: