W ślad za Piotrkiem Millerem i Pawłem Kozicą, którzy dopiero co zdobyli podwójne tytuły mistrzów województwa w singlu i deblu, odpowiednio w kategorii młodzików i kadetów, poszła Wiktoria Molińska TUKS Kozica Piotrków Tryb., która zdobyła dwa złote medale w kategorii skrzatek do lat 12. Mistrzostwa rozegrano w Pabianicach, a organizatorem był Pabianicki Klub Tenisowy.

W singlu 11-letnia Wiktoria rozstawiona była z nr 2 i miała w I rundzie wolny los. W ćwierćfinale pokonała 6/0,6/0 Ines Maciejczyk Eurotenis Łódź, w półfinale 6/3,6/3 Aleksandrę Komalę, także Eurotenis Łódź i w finale dość nietypowym wynikiem 7/6(4),0/6,10/7 nr 1 mistrzostw Jadwigę Wygodę ŁKT Łódź.

Obie finalistki zagrały razem, jako para, w deblu. Rozstawione z nr 1 weszły do półfinału wolnym losem, tu pokonały 6/2,6/2 Julię Sobiepańską KT Start Łódź i Aleksandrę Gielec TUKS Smecz Tomaszów Maz. i w finale 6/1,6/2 Aleksandrę Komalę Eurotenis Łódź i Wiktorię Gałę PKT Pabianice.

Dwa złote medale i tytuły mistrzowskie wychowanki trenera Wiesława Kozicy - Wiktorii Molińskiej wywalczone na pabianickich kortach oraz 60 punktów zdobyte do klasyfikacji PZT, zdecydowanie umocnią tę utalentowaną piotrkowską tenisistkę w czołówce krajowej zawodniczek do lat 12. Już za tydzień Wiktoria weźmie udział w OTK Seria 1 w Bytomiu, gdzie rozpocznie rywalizację, jako nr 2 turnieju.