Kolejny udany turniej ETA 1 do lat 14, tym razem w Piestanach na Słowacji, zaliczył Piotrek Matuszewski TUKS Kozica Piotrków Tryb. Dotarł on tam do ćwierćfinału singla, gdzie uległ nr 1 Ukraińcowi Denisovi Klokovi.

Rozstawiony z nr 12 Piotrek w I rundzie, w drabince na 64 zawodników, pokonał 6/3,6/3 Litwina Viktorasa Jegorovasa, w II wygrał 6/2,7/6(4) z Czechem Antoninem Bolardtem i w III pokonał 7/5,6/1 nr 7 Brytyjczyka Alexisa Cantera. W ćwierćfinale uległ Denisovi Klokovi w trzech setach 6/3,0/6,3/6.

Po słowackim turnieju reprezentant piotrkowskiego klubu awansował o kolejne 18 pozycji w górę w europejskim rankingu do lat 14 i z dorobkiem 300 pkt jest obecnie 29!!! Do lat 16 w Europie jest notowany na 187 pozycji, a tylko czekać, jak 1 czerwca pokaże się na pozycji lidera klasyfikacji PZT. Będzie to kolejny zawodnik TUKS Kozica Piotrków Tryb. który zagości na "fotelu" lidera w klasyfikacji Polskiego Związku Tenisowego.

Kolejnym startem Piotrka będzie turniej ETA w Radomiu w dn. 21-26.05.2012, lecz już wśród kadetów do lat 16.