Wspaniałą formę zaprezentowała 11-letnia wychowanka TUKS Kozica Piotrków Tryb. - Wiktoria Molińska w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Seria 1 Skrzatek do lat 12 na kortach KS Górnik Bytom. W singlu zajęła drugie miejsce, a w deblu, w parze z Aleksandrą Nadajewską z KT Legia Warszawa okazały się bezapelacyjnie najlepsze.

Turniej zgromadził na starcie 25 zawodniczek. Wiktoria Molińska została rozstawiona z nr 2 i turniej singlowy rozpoczęła od wolnego losu. W II rundzie pokonała łatwo 6/1,6/1 Dominikę Sudenis UKS LOB DAT Wrocław, w ćwierćfinale 6/1,6/4 Nikolę Okopniak MKS Szczawno Zdrój i w półfinale 6/3,6/1, rozstawioną z nr 7 Małgorzatę Stępień BKT Advantage Bielsko Biała. W finale Wiktoria, czyli ubiegłoroczna wicemistrzyni Polski w singlu, uległa aktualnej halowej mistrzyni Polski 2012 Aleksandrze Wierzbowskiej WKS Wawel Kraków 4/6,3/6.

W deblu para Wiktoria Molińska TUKS Kozica Piotrków Tryb. i Aleksandra Nadajewska KT Legia Warszawa rozstawione zostały z nr 1 i do półfinału miały wolny los. Na tym etapie pokonały Aleksandrę Wierzbowską WKS Wawel Kraków i Annę Angerman NST opolskie 6/2,6/1 i finale tryumfując bardzo łatwo 6/1,6/0 Zofię Podbioł i Małgorzatę Stępień, obie BKT Advantage Bielsko Biała.

Drugie miejsce w singlu i pierwsze w deblu wspaniale podbudowało dorobek punktowy Wiktorii w polskim rankingu tenisistek do lat 12. Kolejnymi turniejami piotrkowskiej zawodniczki, a zarazem obecnej mistrzyni województwa łódzkiego w singlu i deblu, będą Ogólnopolskie Turnieje Klasyfikacyjne Seria 1 w Pabianicach i Super Seria w Kielcach.