Wspaniały sukces w międzynarodowym turnieju ETA 3 Łódź Cup 2012, na kortach MKT w Łodzi zanotował wychowanek TUKS Kozica Piotrków Tryb. 14-letni Piotr Miller. W turnieju na 48 zawodników, zaliczanym do klasyfikacji European Tennis Assotiation Piotrek dotarł do półfinału, gdzie uległ późniejszemu tryumfatorowi całej imprezy Niemcowi Louisowi Wesselsowi, który zwyciężył kolejno już w trzech turniejach w słowackiej Trnavie, polskiej Opalenicy i Łodzi.

W I rundzie wychowanek trenera Wiesława Kozicy wygrał łatwo 6/0,6/0 z Niemcem Patrikiem Szymczakiem, w II wynikiem 6/1,6/2 wyeliminował rozstawionego z nr 3 Białorusina Jurija Rodionova, w III wygrał 6/4,6/4 z Czechem Janem Lenochem i w ćwierćfinale pokonał trzeciego w polskim rankingu młodzików Marcina Mola z Górnika Bytom 6/3,6/4. Półfinałowa walka piotrkowianina z mierzącym 190 cm Niemcem Louisem Wesselsem stała na bardzo dobrym poziomie, lecz decydujące o całym spotkaniu ważne momenty gry, rozstrzygał na korzyść niestety Niemiec i to on zwyciężył 6/2,6/3.

Trzecie miejsce Piotrka Millera w europejskim turnieju, to jeden z najważniejszych sukcesów tego młodego zawodnika w 8-letniej karierze zawodniczej. W zestawieniu rozegranych turniejów, łódzki turniej był 450 w karierze tego uzdolnionego piotrkowskiego tenisisty. W ciągu ośmiu lat Piotrek zdobył m.in. 10 medali mistrzostw Polski i stwierdził, że postara się powiększyć ten dorobek w sierpniowych mistrzostwach Polski, które rozegrane zostaną na kortach szczecińskiego Promastersa. W Szczecinie, na początku czerwca, Piotrek rozegra kolejny międzynarodowy turniej ETA, a w sierpniu przed mistrzostwami Polski - ETA w Zabrzu.