W trzecim turnieju z rzędu, zaliczanym do ogólnopolskiej klasyfikacji Beach Tennisa, zwyciężyła para Mariusz Kozica TUKS Kozica Piotrków Tryb.- Daniel Półkoszek Warszawa. Po majowych tryumfach odniesionych w H2O Cup w Warszawie i Silesia Cup w Katowicach, znów kolej przyszła na Warszawę, gdzie w turnieju Coca Cola Cup na Plaży Stadion pierwsze miejsce zajęła para Kozica - Półkoszek.

W fazie grupowej, późniejsi zwycięzcy turnieju, pokonali 6/3,6/1 Jakuba Miękusa i Kamila Kwietnia oraz 6/3,6/3 Tomasza Sarneckiego i Michała Płatosa. W ćwierćfinale mieli wolny los, w półfinale pokonali 6/2,6/4, znanych już z pojedynków grupowych Tomasza Sarneckiego i Michała Płatosa i w finale 6/2,6/2 Mariusza Merwę i Kamila Bartczaka.

Jak dotąd w polskim cyklu turniejów para Kozica - Półkoszek nie zanotowała żadnej porażki i prowadzi w klasyfikacji ogólnopolskiej cyklu turniejów Beach Tennis 2012.