W Centrum Tenisowym Hart Tenis w Zawadzie koło Opola rozegrano Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seria 2 juniorek do lat 18. Wystąpiła w nim bardzo udanie najlepsza kadetka TUKS Kozica Piotrków Tryb. Karolina Dziubałtowska. Nasza 15-letnia zawodniczka dotarła aż do finału singla, a w deblu zajęła III miejsce.

LOT106

W singlu Karolina, nie klasyfikowana jeszcze w rankingu juniorek PZT, pokonała w I rundzie 6/3, 7/5 Jaśminę Kostek Fundacja Tenis Prószków, w ćwierćfinale wyeliminowała po trzysetowej walce 6/3, 1/6, 6/1 nr 4 turnieju Katarzynę Gergont, także Fundacja Tenis Prószków, a w półfinale przy stanie 4/6 Olga Magiera NST mazowieckie uległa kontuzji i poddała mecz. W finale reprezentantka TUKS Kozica uległa 4/6, 0/6 rozstawionej z nr 3 Marcie Dybie GTT Głogów.

P6220003a

W grze podwójnej Karolina Dziubałtowska zagrała w parze z Malwiną Wójciak Fundacja Tenis Prószków. Obie uległy w półfinale 1/6,2/6 parze nr 1 Karolinie Śpiewak PKTZ Winner Piotrków Tryb. i Katarzynie Gergont Fundacja Tenis Prószków.

P6220027

Pierwszy turniej w kategorii juniorek, zaledwie 15-letniej Karoliny, trzeba uznać za nad wyraz udany. Przed turniejem nawet nie śniło się jej, że może zajść tak daleko... i odbierać nagrody przygotowane dla finalistki.