Na kortach Centrum Tenisowego Zawada w Łodzi 23.06.2013 rozegrano drugi z sześcioturniejowego cyklu turniej "Koko Turniej Spoko". Znów bardzo udanie zaprezentował się w nim, a kategorii czerwonej do lat 8, zwycięzca pierwszej edycji, reprezentant TUKS Kozica Piotrków Tryb. - Miłosz Renkiel.

obraz_017

Tym razem na turniej przybyło 18 młodych zawodników. Miłosz rozlosowany został do grupy 4. Tam pokonał łatwo wszystkich swoich rywali: 10/2 Agnieszkę Murawską, 10/3 Jana Piotrowskiego, 10/0 Julię Ogińską i 10/5 Jana Kapłona, awansując z satysfakcją do dalszych gier. W drugim etapie rywalizacji gry odbywały się również w grupach. Tu uzdolniony wychowanek trenera Wiesława Kozicy pokonał po 10/6 Macieja Rdzanego i Przemka Kołodziejczaka oraz uległ 4/10 Marcie Nadajewskiej, ale awansował do półfinału. W półfinale nie dużo brakowało, by zawodnik TUKS Kozica Piotrków Tryb. wywalczył sobie miejsce w finale, ale to jednak rywal Miłosza - Kamil Kołodziejczyk o dwa razy celniej posłał piłkę na stronę kortu Miłosza, wygrywając 10/8. W meczu o prawo wejścia na podium i III miejsce w turnieju piotrkowianin wygrał 10/4 z Janem Piotrowskim.

obraz_016

Trzecie miejsce w Łodzi i wygrana w pierwszym turnieju, dały Miłoszowi miejsce lidera kategorii czerwonej do 8 lat w klasyfikacji łącznej łódzkiego cyklu "Koko Turniej Spoko".