Ostatni, majowy weekend, ze świetną nareszcie pogodą, spełnił warunki, by na piotrkowskich kortach konfrontacji w WTK mogli dokonać młodzicy i skrzaty, oczywiście za sprawą organizatora turnieju - TUKS Kozica Piotrków Tryb.

MŁODZICY DO LAT 14
Dziesięciu młodzików, grając systemem pucharowym, przystąpiło do walki o 24 punkty do klasyfikacji PZT. W półfinałach nr 3 Olaf Królak TUKS Zduńska Wola pokonał 7/5,1/6,6/1 Maksymiliana Kopkę ATAK Łódź, a nr 2 Kacper Wereszka STZ Return Opoczno 6/3,6/2 Jana Markowskiego KS Tennis Life Brwinów. W finale Olaf okazał się lepszy od Kacpra pokonując go łatwo 6/1,6/1. Debla chłopcy nie rozgrywali.

PICT0116

SKRZATY DO LAT 12
Skrzatów zebrało się do rywalizacji o trzech więcej, tak więc 13 zawodników przystąpiło także do walki o 24 punkty do rankingu PZT. W pierwszej rundzie, jedyny zawodnik TUKS Kozica Piotrków Tryb. - Miłosz Renkiel pokonał 6/2,6/0 Nikodema Lisieckiego z TUKS Zduńska Wola, ale w ćwierćfinale uległ już 0/6,0/6 nr 3 Igorowi Sobczykowi UKS AT Challenge Piotrków Tryb. W półfinałach Lech Gontar ATAK Łódź wygrał z Sobczykiem 2/6,6/0,10/3, a Michał Biegański Redeco Wrocław 6/3,6/2 z innym piotrkowianinem z Challenge Adamem Majchrzakiem. W niedzielnym finale Biegański wygrał z Gontarem 7/5,6/3.

PICT0124

W deblowych półfinałach Miłosz Renkiel i Nikodem Lisiecki ulegli parze nr 1 Lech Gontar - Jakub Strzelecki 1/6,4/6, a Adam Majchrzak i Igor Sobczyk pokonali 6/3,4/6,10/5 reprezentujących MKT Łódź Mateusza Konwińskiego i Bartka Krasnodębskiego. W finale zwyciężyła para Sobczyk - Majchrzak 6/2,6/3 nad parą Gontar - Strzelecki.