W Olsztynie na kortach Centrum Tenisowego "Jakubowo" rozegrano Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seria 1 kadetów do lat 16. Z nr 2 wystąpił w nim zawodnik TUKS Kozica Piotrków Tryb., aktualny "świeżo upieczony" mistrz województwa łódzkiego w singlu i deblu - Paweł Kozica.

Dla "Koziego" był to niemalże międzynarodowy turniej ETA. Pierwszą rundę piotrkowianin przeszedł wolnym losem, w II zaś trafił na groźnie wyglądającego Rosjanina Pavla Datskewicha reprezentującego barwy KS Budowlani Olsztyn, ale wygrał łatwo 6/0,6/1. W ćwierćfinale Paweł trafił na późniejszego tryumfatora całego turnieju Szweda polskiego pochodzenia niestowarzyszonego Emila Broniewicza i przegrał 2/6,4/6.

W deblu z Maciejem Domańskim PKTZ Winner Piotrków Tryb. Paweł stanowił parę nr 1, która uważana była za faworytów turnieju. Tak się jednak nie stało bowiem, Paweł i Maciek ulegli w półfinale 6/7(7),6/4,9/11 (mając 2 piłki meczowe!!!) parze gospodarzy turnieju Konrad Żółtowski - Maksymilian Derewońko zajmując III miejsce. Konrad z Maksymilianem wygrali później cały turniej tryumfując 6/3,6/2 nad Adrianem Kowalskim i Cezarym Walkuszem z SKT Sopot.