Czym jest Akademia Wzorowego Rodzica?

AWR ma na celu edukowanie, wspieranie i doradzanie rodzicom dzieci grających wyczynowo w tenisa. Rodzice mają ogromny wpływ na rozwój i karierę młodego tenisisty i w związku z tym powinni być odpowiednio przygotowani, aby pomóc swojemu dziecku przejść przez kolejne szczeble sportowego rozwoju.

Pozytywny wpływ na karierę swojego dziecka

Nie ulega wątpliwości, że w tenisie największy sukces odnoszą zawodnicy, którzy mają silne i profesjonalne wsparcie ze strony swoich najbliższych. Rodzic, który jest przygotowany merytorycznie będzie wiedział jak pomóc i jak nie przeszkadzać swoim dzieciom w realizacji ich tenisowych marzeń.

Dlaczego AWR jest ważnym programem?

AWR ma na celu zmniejszenie dystansu i poprawienie komunikacji pomiędzy trenerami, działaczami sportowymi, zawodnikami, a rodzicami. Naszym wspólnym zadaniem jest wychowanie przyszłych mistrzów, którzy będą potrafili godnie zachować się zarówno na korcie, jak i poza nim. Pogłębianie wiedzy z zakresu szkolenia młodego tenisisty pomoże zrealizować ten cel.

Przystąpić do programu "Akademii Wzorowego Rodzica" mogą wszyscy zainteresowani (nie tylko rodzice zawodników!) wysyłając email na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wszyscy uczestnicy programu co 3-4 tygodnie będą otrzymywać newsletter z materiałami, które naszym zdaniem mogą okazać się pomocne w rozwoju kariery młodego tenisisty. Na zakończenie programu, wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie Akademii Wzorowego Rodzica.