22 sierpnia 2011, to historyczna data w historii Tenisowego Uczniowskiego Klubu Sportowego Kozica Piotrków Tryb. Otóż na światowych, seniorskich listach klasyfikacyjnych tenisa zawodowego kobiet WTA, na których znajduje się także nazwisko najlepszej polskiej tenisistki Agnieszki Radwańskiej, pojawiło się po raz pierwszy w historii piotrkowskich klubów tenisowych na miejscu 993, nazwisko niespełna 16- letniej - Natalii Siedliskiej, która obecnie na stałe zamieszkuje w Niemczech, ale nadal ma polska licencję zawodniczą w klubie TUKS Kozica. Natalia urodziła się 9 grudnia 1995 roku, więc nie skończyła jeszcze 16 lat!

Natalia Siedliska od 6 lat posiada polską licencję zawodniczą w TUKS Kozica. Jest 9-krotną medalistką mistrzostw Polski, a medale te zdobyła grając jeszcze w kategorii krasnalek do lat 10 i skrzatek do lat 12 /zestawienie w linku Mistrzostwa Polski na naszej stronie internetowej/.

By pojawić się na listach światowych tenisa zawodowego kobiet, należy "zapunktować" co najmniej w trzech turniejach. Warunek ten wypełniła Natalia mając nie całe jeszcze 16 lat. Obecnie "Natka" zgromadziła 11 punktów WTA, dzięki którym ułatwi sobie starty w kolejnych turniejach, grając je już bez eliminacji.

Natalia ubiegała się o pojawienie się na liście, grając eliminacje 5 turniejów ITF 10.000 $ w tureckiej Antalyi, ale niestety bez powodzenia. Pierwszym turniejem, jaki przyniósł jej pierwszy singlowy punkt WTA, był rozgrywany na przełomie maja i czerwca w portugalskim Cantanhede ITF 10.000 $. Tam przechodząc I rundę pokonała portugalkę Claudię Cionci 6/2,6/2, a potem uległa swej rodaczce Sylwii Zagórskiej 1/6,4/6, zdobywając pierwszy punkt WTA.

Bogaty dorobek punktowy zdobyła w dniach 06-10.06.2011 w portugalskim Amarante w ITF 10.000 $. Tam w turnieju głównym dotarła aż do półfinału, eliminując w I rundzie 6/0,6/0 Alinę Pinheiro Brazylia, w II 6/4,6/2 Kaylę Rizzolo USA i w ćwierćfinale 6/4,6/4 Nurię Parizzas-Diaz Hiszpania. W półfinale uległa 3/6,0/6 Barbarze Luz z Portugalii inkasując do rankingu 6 punktów.

20 czerwca przegrała w I rundzie turnieju głównego w portugalskim Alcobaca 2/6,0/6 z Jasmin Clarke Wielka Brytania.

Kluczowe 4 punkty do tego, by znaleźć się w rankingu WTA zdobyła w portugalskim Gijon w dniach 06-14.08.2011. Tam przeszła eliminacje pokonując dwie Hiszpanki 6/4,6/1 Annę Montserrat Sanchez i 6/0,6/0 Cristine Lopez Fernandez, a w turnieju głównym pokonała najpierw 6/1,6/0 Aidę Martinem Sanjuan Hiszpania i w II rundzie 1/6,6/2,6/1 Isabel Rapisardę-Calvo także z Hiszpanii. W ćwierćfinale oddała mecz walkowerem Sylwii Zagórskiej Polska.

Z dorobkiem 11 punktów Natalia Siedliska pojawiła się na 993 miejscu wśród zawodowych tenisistek świata.

Natalia jest pierwszą oficjalną zawodniczką TUKS Kozica na listach światowego tenisa seniorskiego. Wcześniej znalazł się na nich wśród mężczyzn wychowanek TUKS Kozica, obecnie reprezentujący klub PozBruk Sobota k/Poznania - Maciek Smoła. Oboje znajdują się w materiale, na zdjęciu z trenerem Wiesławem Kozicą, podczas Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Bank Pocztowy Cup 2005, rozgrywanego na kortach KS Budowlani w Olsztynie.