Wspaniale zaprezentował się w nieoficjalnych międzynarodowych mistrzostwach Polski do lat 12 - Promasters Cup 2011 w Szczecinie zawodnik TUKS Kozica Piotrków Tryb. - Michał Sikorski. W grze pojedynczej zdobył srebrny medal i był drugi, a w deblu wraz z Andrzejem Franko TKS Arka Gdynia wskoczył na trzeci stopień podium.

Turniej w Szczecinie, jedyna międzynarodowa konfrontacja zawodników do 12 lat w Polsce, ściąga corocznie całą czołówkę naszych zawodników, uzupełnioną o rywali zagranicznych.

W singlu Michał zagrał świetnie. W I rundzie pokonał 6/1,6/2 Lasse Tilbuergera Niemcy, w II 6/1,6/1 Daniela Michalskiego Polska, w ćwierćfinale 7/6(9),6/1 Benedicta Moerla Niemcy i w półfinale 6/0,4/6,6/3 groźnego Paula Ohde Niemcy. W finale Michał uległ 0/6,1/6 najlepszemu obecnie skrzatowi w Polsce - Kacprowi Żukowi z Legii Warszawa, zdobywając srebrny medal.

W deblu w parze z Andrzejem Franko Michał stawiany był również w roli faworyta. W I rundzie polska para pokonała nadzwyczaj łatwo 6/2,6/0 debel niemiecki Benedict Morel - Paul Ohde, a w ćwierćfinale 6/3,6/2 Łukasza Krzystka Polska i Annei Laskę Białoruś. Gdy wydawało się, że Michał i Andrzej zdobędą najwyższy stopień podium, na drodze w półfinale stanęła im doskonale znana i doskonale grająca polska para Kacper Żuk i Konrad Fryze, która wyeliminowała ich z dalszej gry pokonując 6/4,6/2.

Srebro w singlu i brąz w deblu, to doskonałe osiągnięcia udanego sezonu tenisowego Michała. Dotychczas w takich imprezach medale zdobywali: Mariusz Kozica brąz w deblu w 1999 roku w Zabrzu oraz w roku ubiegłym, w tymże turnieju w Szczecinie Piotr Miller srebro w deblu i .. Michał Sikorski brąz w deblu.