W Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Seria 1 skrzatów do lat 12, zaliczanym do cyklu Head Elite Tour, który odbył się w Warszawie na kortach ST Tie Break w dniach: 04-07.08.2011, zawodnicy TUKS Kozica Piotrków Tryb. Kacper Błaszczyk, Patryk Garwacki i Aleksander Pawlicki odnotowali swój kolejny dobry występ.

W grze pojedynczej Kacper rozstawiony był z nr 4. W pierwszej rundzie miał wolny los, w drugiej bez większego problemu wygrał z Michałem Wroną KS Tęcza-Społem Kielce 6/0,6/0, w ćwierćfinale spotkał się z Wiktorem Kopczyńskim KS Tennis Life Brwinów, który jako nie rozstawiony pokonał zawodnika rozstawionego z nr 7. Mecz Kacpra z Wiktorem rozpoczął się dość niespodziewanie, gdyż Kacper przegrywał 1-3. Wówczas nastąpiła zmiana. Kacper odnalazł swój rytm i nie stracił już żadnego gema do końca meczu i wygrał 6/3,6/0. W półfinale Kacper spotkał się z turniejową jedynką - Danielem Michalskim ST Tie Break Warszawa. Mecz zaczął się, mimo dobrej gry i waleczności Kacpra, niestety niekorzystnym wynikiem dla niego 0-3. W kolejnym gemie doszło do upadku Kacpra na korcie. Po interwencji medycznej i założeniu opatrunku na kolanie Kacper przystąpił do dalszej gry, jednak uraz był na tyle dokuczliwy, że nie pozwolił na pełną swobodę gry . Zawodnik nie poddał meczu i dokończył go, choć z niekorzystnym wynikiem 0/6,0/6, zajmując III miejsce.

Podobny występ w singlu miał Alek Pawlicki, który także dotarł do półfinału. Rozstawiony z nr 6 w I rundzie miał wolny los, w II pokonał 6/2,6/3 Maksymiliana Koska MTT As Myślenice, a w ćwierćfinale napotkał na klubowego kolegę Patryka Garwackiego, którego pokonał 4/6,6/4,11/9. W półfinale Alek uległ Tomaszowi Dudkowi TKKF Falenica Warszawa po dobrej grze 4/6,5/7 i też zajął III miejsce.

Nr 3 Patryk Garwacki, po wolnym losie, pokonał dochodząc do ćwierćfinału 6/0,6/0 Wojciecha Nowaka RKT Return Radom.

Mecze deblowe, które zakończyły się przed półfinałami singla, nie miały zbyt dużo dramaturgii. Dopiero w finale spotkały się dwie wyrównane pary. Kacper Błaszczyk w parze z Tomaszem Dudkiem, rozstawieni z nr 1, spotkali się z parą nr 2 Daniel Michalski i Aleksander Pawlicki. W pierwszym secie Kacper z Tomkiem przegrywali 2-4, ale skoncentrowali się, opracowali dobrą strategię i wygrali 7-5. Z gry wyglądało, że drugi set należy już do pary nr 1, ponieważ prowadziła 5-3. Niestety przeciwnicy zaczęli grać swój najlepszy tenis i doprowadzili do stanu 5-6. Kacprowi z partnerem udało się doprowadzić do remisu w secie i o wygranej seta miał rozstrzygnąć tie-break do 7 punktów. Niestety Kacper z Tomkiem przegrali seta 6-7(4). O wygranej meczu decydował więc super tie-break, tym razem do 10 punktów . W tej rozgrywce zdecydowanie lepiej zagrali Kacper z Tomkiem i wygrali 10-8, zajmując I miejsce. Miejsce III w deblu, w parze z Kacprem Dworakiem z łódzkiego Eurotenisa, zdobył Patryk Garwacki.