Bardzo udanie wystąpił w turnieju, zaliczanym do europejskiej klasyfikacji ETA do lat 14 - Podgorica Open 2011 w Czarnogórze, zawodnik TUKS Kozica Piotrków Tryb. - Piotr Matuszewski. W singlu dotarł on do ćwierćfinału, a w parze z Marcinem Molem KS Górnik Bytom wygrali cały turniej deblowy.

W singlu Piotrek rozstawiony z nr 6 pokonał w I rundzie 6/0,6/2 Ilię Djurovica Czarnogóra, a w II 6/3,1/6,6/4 Serba Aleksandara Delenkovica. W kolejnym, ćwierćfinałowym spotkaniu Piotrek nie sprostał Chorwatowi Nikoli Mihajlevicovi i uległ 3/6,2/6.

"Profesor od debla" i Marcin Mol, tryumfując w turnieju deblowym, musieli wygrać cztery pojedynki. Tak też się stało, ale nikt przed turniejem nie spodziewał się, że polska para, rozstawiona w tym turnieju z nr 4, wygra cztery mecze, tracąc tylko 10 gemów, a wygrywając 48 !!! Tak więc od I rundy do finału wyniki Piotrka i Marcina były następujące:

I runda: Rrezart Cungu - Genc Selita, obaj Czarnogóra - 6/2,6/0

Ćwierćfinał: Aleksa Kaic Serbia - Alen Rogic Kazalic Chorwacja - 6/1,6/0

Półfinał: para nr 2 Aleksander Ohvarov - Kirill Semikhin, obaj Rosja - 6/3,6/0

Finał: para nr 1 Marco de Rossi San Marino - Dejan Kovac Czarnogóra - 6/3,6/1

Zdobyte przez naszego reprezentanta punkty w Czarnogórze przybliżają go realnie do wrześniowego Supermastersa. Kolejnym startem Piotrka będzie także turniej ETA Cungu & Co Open 2011 w.. Czarnogórze.

Ważniejsze dane Czarnogóry:
Powierzchnia: 13812 km2
Ludność: tylko 700 tys. mieszkańców
Stolica: Podgorica
Ważniejsze Miasta: Niksi, Bijelo Polje, Pljevlja, Gusime
Język Urzędowy: serbsko-chorwacki
Religie: chrześcijaństwo, islam
Waluta: Euro
Średnia Temperatura:
Latem: 23 ?C
Zimą: -4 ?C