Na kortach MKT w Łodzi w piękny, słoneczny, wrześniowy weekend 10-11.09.2011, kadeci w liczbie 11 przystąpili do rywalizacji w jednym z jesiennych WTK, w tej właśnie kategorii wiekowej. Piotrków Trybunalski reprezentowało dwóch zawodników: rozstawiony z nr 1, obecnie 36 w rankingu PZT do lat 16 - Paweł Kozica i nr 3 Piotr Miller 126 w tymże rankingu, obaj TUKS Kozica Piotrków Tryb. Paweł Kozica występ na kortach w Parku im. Ks. Józefa Poniatowskiego może uznać za udany, bowiem wygrał zarówno singla, jak i w parze z Piotrkiem Millerem debla.

Turniej rozgrywano systemem pucharowym. W ćwierćfinałach singla zanotowano następujące rezultaty:

Nr 1 Paweł Kozica - Aleksander Gronowalski KT Start Łódź - 6/3,6/2, Witold Solecki MKT Łódź - Piotr Miller TUKS Kozica - 7/5,6/1, Marcin Morawski Eurotenis Łódź - nr 4 Bartosz Uniejewski NST wielkopolskie - 6/1,6/4 Maksymilian Makowski MKT Łódź - Wojciech Sobieraj MKT Łódź 6/4,1/1 krecz medyczny Sobieraja.

W półfinałach Paweł Kozica wygrał 6/0,6/3 z Witoldem Soleckim, a Marcin Morawski zwyciężył Maksymiliana Makowskiego 6/3,6/1.

W niedzielnym finale singla Paweł Kozica pokonał 7/6(2),6/2 Marcina Morawskiego.

W grze podwójnej zgłosiły się 4 pary, toteż w półfinałach: nr 1 Paweł Kozica/ Piotr Miller, obaj TUKS Kozica pokonali 6/0,6/3 Aleksandra Gronowalskiego KT Start Łódź i Juliana Dzięgielewskiego AZS Łódź, a nr 2 Maksymilian Makowski i Witold Solecki, obaj MKT Łódź wygrali 6/4,6/3 z Michałem Pietrzykiem MKT i Janem Kulikowskim ŁKT Łódź. W finale para Kozica/Miller zwyciężyła Makowskiego i Soleckiego 7/5,6/1.

Dla zwycięzcy turnieju Pawła, był to 637 turniej w jego karierze. Paweł jest bezwzględnym rekordzistą Piotrkowa pod tym względem, czyli w liczbie rozegranych turniejów. O dwa lata młodszy Piotrek Miller rozegrał ich dotychczas - 412.