TUKS Kozica Piotrków Tryb. wychował w swej ponad 20-letniej historii niewątpliwie wielkie grono wspaniałych tenisistów i tenisistek (patrz link "Mistrzostwa Polski" na naszej stronie internetowej). Wspaniały dorobek klubu jest nieporównywalny z dorobkiem innych obecnych klubów prowadzących działalność na naszym piotrkowskim terenie, jak i klubów, które z takiej czy innej przyczyny zakończyły już działalność.

W celu promocji działalności naszego klubu, jak i niewątpliwie samego zawodnika zamieszczamy opracowane port folio wychowanka naszego klubu 12-letniego Michała Sikorskiego. Prezentacja dotyczy jego kariery z ostatnich dwóch lat, czyli kategorii skrzatów, a dla uściślenia informacji podajemy, że Michał posiada już w swej kolekcji 12 medali mistrzostw Polski i 6 medali mistrzostw Polski UKS.

Zapraszamy do prezentacji.