...,by podreperować jeszcze konta punktowe w rankingach tego sezonu. Na kortach MOSiR-u w Pabianicach WZT Łódź w dn. 01-02.10.2011 zorganizował swój ostatni w tym sezonie WTK do lat 10, 12 i 14.

KRASNALE

Aż 12 zawodników przystąpiło do rywalizacji w pabianickim WTK. Zarówno ilość, jak i siła uczestników zapowiadała wspaniałą walkę. Podzieleni na 3 grupy 9 i 10-latki rywalizowali każdy z każdym, by wyłonić najlepszych w grupach, ci zaś grali potem o miejsca 1-3,4-6,7-9 i 10-12. Po wygraniu grupy A: 6/3 z Michałem Kaźmierskim TUKS Kozica, 6/3 z Mikołajem Liszką UKT Winner Kraków i 6/2 z Danielem Krzyżańskim NST łódzkie, do walki o pozycje 1-3 awansował Maksymilian Pawlicki TUKS Kozica. W grupie finałowej Maks przegrał niestety dwa pojedynki 6/7 z Jakubem Lesmanem PKT Pabianice i 3/6 z Szymonem Kielanem MKT Łódź i zajął III miejsce. IV był Michał Kaźmierski TUKS Kozica, który pokonał w walce o miejsca 4-6 10/2 Łukasza Walczaka MKT Łódź i 10/5 Mateusza Cisło, także MKT Łódź.

KRASNALKI

Problemów z wygraniem całego turnieju nie miała Aleksandra Nadajewska z TUKS Kozica. Okazała się najlepsza z całej stawki 9 zawodniczek. Najpierw w grupie A pokonała: 6/2 Natalię Pocztę PKT Pabianice i Amelię Wesołowską NST łódzkie, a potem w grupie finałowej: 6/4 Oliwię Oborską MKT Łódź i 6/2 Aleksandrę Gielec TUKS Smecz Tomaszów Maz. W meczach o miejsca 7-9 Natalia Szkudlarek TUKS Kozica pokonała po 6/2 Amelię Wesołowską NST Łódzkie i Julię Szymańską ST Return Parczówek.

SKRZATY

Turniej bez wątpienia do udanych, może zaliczyć Michał Matuszewski TUKS Kozica Piotrków Tryb. Rozstawiony z nr 1 tryumfował zarówno w singlu, jak i w deblu. W ćwierćfinałach turnieju skrzatów zanotowano następujące wyniki: nr 1 Michał Matuszewski TUKS Kozica - Bartosz Mesek ST Winners Łódź 6/2,6/2, nr 4 Maksymilian Pawlicki TUKS Kozica Piotrków Tryb. - Mateusz Cisło MKT Łódź 6/2,7/6(5), Łukasz Jach PKT Pabianice - nr 3 Jan Piotrowski PKT Pabianice 3/6,6/4,10/8, nr 2 Patryk Niełacny PKT Pabianice - Maksymilian Rycerz PKT Pabianice 6/2,7/6(5). W półfinałach zwyciężali faworyci: Matuszewski - Pawlicki 6/0,6/1 i Niełacny - Jach 6/3,6/2. W niedzielnym finale tryumfował Michał Matuszewski pokonując Patryka Niełacnego 6/4,6/0.

Obaj finaliści zagrali razem w deblu. Jako para nr 1 pokonali w półfinale 6/3,6/2 reprezentantów PKT Pabianice Jacha i Piotrowskiego i w finale 6/2,6/2 Rycerza i Pawlickiego, którzy wcześniej wygrali w takim samym stosunku z Jakubem Lesmanem i Mateuszem Cisło.

30 punktów zdobytych przez Michała Matuszewskiego podniesie go zapewne w rankingu PZT o kilka pozycji. Kolejna szansa "zgarnięcia" 30 punktów dla Michała już za tydzień w Piotrkowie Tryb.

MŁODZICZKI (.KRASNALKI)

Choć w singlu nie zagrała żadna z naszych silniejszych skrzatek, a krasnalki Wiktoria Molińska i Aleksandra Nadajewska odpadły już w pierwszych swych konfrontacjach, to jak zwykle obie musiały "dopiec" swoim rywalkom w deblu, wygrywając cały turniej. W singlu rozstawiona z nr 3 Ola uległa 3/6,2/6 Aleksandrze Kurzawie PKT Pabianice, a Wiktoria Molińska 3/6,4/6 Jadwidze Wygodzie ŁKT Łódź. W deblu, jak już napomknęliśmy, nasze krasnalki tryumfowały pokonując w półfinale 7/5,6/3 Wiktorię Jurek i Aleksandrę Kurzawę, obie PKT Pabianice oraz w finale 6/3,6/3 Adę Komorowską PKT Pabianice i Julię Ciurę Sporteum Warszawa.