Kolejny udany występ zaliczył na czeskich kortach w Ostravie, w turnieju do lat 12 (?TS), nasz 10-letni tenisista Michał Matuszewski. Michał dotarł tam do finału singla i zdobył III miejsce w deblu.

W singlu Michał w drabince na 32 zawodników w I rundzie miał wolny los, potem pokonał 6/1,6/0 Mateja Stavinohę TC Ostrava Nova Ves, w ćwierćfinale 6/0,6/0 Hynka ?molika także TC Ostrava Nova Ves i w półfinale 6/2,6/0 Roberta B?ezika Tenis Tondah Hranice. W finale nasz zawodnik nie sprostał Denisovi Darmovzalovi Sokol Vrbno pod Pradedem i uległ mu, podobnie jak w poprzednim turnieju w Hlu??nie.

W deblu w parze z Martinem Kudla?kiem TJ Banik Ostrava OKD pokonali w I rundzie 6/0,6/0 Luka?a Botura SK tenisu Biocel Vratimov i ?t?p?na ?tencela SK Lama o.s., i w ćwierćfinale 6/1,6/1 Martina Mi?ka i Ond?eja Dolbę, obaj TJ Sokol Dolni Lhota. Półfinał okazał się za trudny dla Michała i Martina. W tej rundzie ulegli oni 3/6,2/6 Denisovi Darmovzalovi Sokol Vrbno pod Pradedem i Michalovi Dudkovi TK Nachod, zajmując III miejsce.