14 listopada 2011 w Restauracji "Aplauz" na kortach tenisowych uroczyście zakończono XV już cykl turniejów tenisowych dla dzieci i młodzieży, pod nazwą OSiR CUP 2011.

W uroczystości, oprócz młodych tryumfatorów rywalizacji i ich Rodziców, uczestniczyli: Społeczny Doradca Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego ds. sportu - Krzysztof Chamczyk oraz Grzegorz Żurkowski, reprezentujący organizatora, czyli piotrkowski OSiR.

Po wprowadzającym wystąpieniu Grzegorza Żurkowskiego głos zabrał Krzysztof Chamczyk, który krótko przybliżył tematykę sukcesów piotrkowskiego tenisa oraz rozwiązanego problemu bazy szkoleniowej i pogratulował najlepszym w tegorocznej rywalizacji OSiR Cup.

Następnie przystąpiono do wręczenia wspaniałych, okazałych pucharów, nagród i dyplomów XV edycji turniejów OSiR Cup. W 2011 roku odbyło się 11 takich turniejów, w których rywalizowało dokładnie 48 zawodników w sześciu kategoriach wiekowych. Wspaniale spisali się zawodnicy TUKS Kozica wygrywając cztery kategorie. W tegorocznej edycji na 18 premiowanych pucharami miejsc zawodnicy trenera Wiesława Kozicy zdobyli aż 15 !!! Puchary, dyplomy i nagrody wręczyli z satysfakcją Krzysztof Chamczyk i Grzegorz Żurkowski, który z ramienia OSiR-u był organizatorem całego cyklu rywalizacji.

Tradycyjnym, miłym akcentem uroczystości było także wręczenie przez Grzegorza Żurkowskiego upominku P. Kasi Siedleckiej, która ze sporym już doświadczeniem konsekwentnie występowała w roli sędziego głównego najmłodszej i najliczniejszej grupy wiekowej.

Przypomnijmy jeszcze raz tryumfatorów tegorocznego cyklu.