W upalne południe 20 maja 2011, na kortach piotrkowskiego OSiR-u rozpoczęła się rywalizacja o medale i tytuły wśród dziewcząt i chłopców do lat 10, w ramach XXIV edycji Tenisowych Mistrzostw Ziemi Piotrkowskiej. Trener Wiesław Kozica nie miał wątpliwości co do tego, kto zdobędzie złote medale. Stanowczo liczył na czołowych swoich zawodników w osobach Oli Nadajewskiej, Wiktorii Molińskiej i Michała Kaźmierskiego, którzy stanowią przecież czołówkę woj. łódzkiego, a Wiktoria jest nr 1 wśród krasnalek w Polsce, Ola zaś nr 4.

Tak też się stało. Po trzygodzinnej rywalizacji systemem "każdy z każdym" po jednym secie, wszystkie medale przypadły w udziale wychowankom TUKS Kozica. Oto kolejność tegorocznych medalistów:

KRASNALKI:
1. Wiktoria Molińska - TUKS Kozica Piotrków Tryb.
2. Aleksandra Nadajewska - TUKS Kozica Piotrków Tryb.
3. Natalia Szkudlarek - TUKS Kozica Piotrków Tryb.
4. Anna Tomecka - TUKS Kozica Piotrków Tryb.

W bezpośrednim meczu decydującym o złotym medalu Wiktoria pokonała Olę 6/3.

KRASNALE:
1. Michał Kaźmierski - TUKS Kozica Piotrków Tryb.
2. Michał Motyl - TUKS Kozica Piotrków Tryb.
3. Mateusz Szkudlarek - TUKS Kozica Piotrków Tryb.
4. Mateusz Podlewski - TUKS Kozica Piotrków Tryb.

Złoty medalista Michał nie stracił w turnieju żadnego gema! Tegoroczny złoty medal na pewno podniesie go w mega-klasyfikacji TMZP 1987-2011 z wysokiej już, jak na 10-latka - 9 pozycji wśród ponad 220 medalistów.

Medale w imieniu patronackiego portalu minitenis.pl, Redaktora Naczelnego "Ziemi Piotrkowskiej" i TUKS Kozica wręczył z satysfakcją - Wiesław Kozica.