Z dwoma Pucharami Gór Świętokrzyskich wrócił do Piotrkowa Trybunalskiego wychowanek trenera Wiesława Kozicy - Piotrek Miller. W Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Super Seria do lat 14, na kortach KS Tęcza-Społem Kielce w turnieju wystąpił także skrzat nr 3 w Polsce Michał Sikorski, który również dobrze poradził sobie w Kielcach wracając z jednym pucharem.

Ale do konkretów. Wśród 32 młodzików, którzy zapełnili drabinkę turnieju głównego Piotr Miller z rankingiem 24 rozstawiony został z nr 4, a mający ranking 58 wśród młodzików Michał niestety nie uzyskał rozstawienia. W I rundzie Piotrek nie miał większych problemów, by pokonać swego rywala. Była to szybka wygrana 6/0,6/0 z Filipem Wiatkowskim z klubu gospodarza turnieju. Michał w tym czasie 6/1,6/2 pokonał Konrada Adamczuka z GKS Górnik Łęczna. W II rundzie na mecz z Piotrkiem nie stawił się Filip Grabosz NST świętokrzyskie, więc nie tracąc sił nasz zawodnik był już w ćwierćfinale. Michał tymczasem sprawił niespodziankę nr 1 turnieju eliminując nr 2 Piotrka Śmietanę rezultatem 3/6,7/5,6/3! Dalej w ćwierćfinale Michał niestety nie dał już rady nr 8 turnieju Mateuszowi Lipińskiemu KS Tennis Life Brwinów, ulegając 2/6,0/6, a Piotrek pobrnął dalej wygrywając 6/3,6/4 z Sebastianem Ładochą KS Górnik Bytom. W półfinale czekał na Piotrka pogromca Michała - Mateusz Lipiński. W wyczerpującym meczu Piotrek poradził sobie z przeciwnikiem z Brwinowa wygrywając 6/2,3/6,7/5 i wszedł do finału. Tu także w trzysetowym spotkaniu reprezentant TUKS Kozica Piotrków Tryb. uległ niestety 7/6(3),4/6,3/6 Mieszko Kwaśniewskiemu z AT Angie Puszczykowo.

64 punkty zdobyte w finale kieleckiej Super Serii umocnią Piotrka w polskim rankingu młodzików, zbliżając go tym samym do prestiżowego, letniego Supermastersa.

Obydwaj zawodnicy TUKS Kozica wzięli udział bardzo udanie w turnieju gry podwójnej, dochodząc do finału lecz w różnych parach. Piotrek Miller zagrał w parze z Piotrkiem Śmietaną, a Michał Sikorski z Mateuszem Smolickim z Warszawianki. Taki układ spowodował, że obie pary uzyskały rozstawienia odpowiednio z nr 1 i 2. W I rundzie miały w wolny los, a w ćwierćfinałach zanotowały następujące rezultaty: Miller/Śmietana - Adam Czakański WTS Deski Warszawa/Jan Osiecki NST mazowieckie 6/4,6/2, zaś Sikorski/Smolicki - Łukasz Kozielski UKS Beskidy Ustroń/Sebastian Ładocha KS Górnik Bytom 6/2,4/6,10/5. W półfinale Miller/Śmietana pokonali 6/2,6/3 nr 3 Mateusza Lipińskiego KS Tennis Life Brwinów i Bogusława Sowę UKS Okęcie-Sport Warszawa, a Sikorski/Smolicki 6/1,6/1 nr 4 Karol Sitkowski RKT Return Radom/Jakub Zamorski UKS Czarna. W finale lepszą okazała się para Miller/Śmietana pokonując Sikorskiego i Smolickiego 6/7(3),7/5,10/5.

Korty Tęczy-Społem Kielce były zawsze gościnne dla zawodników TUKS Kozica Piotrków Tryb. Z pucharami wręczanymi przez Prezesa Klubu Wojciecha Kardynalskiego wyjeżdżali stamtąd: Maciej Smoła, Mateusz Kimelski, Dawid Baranowski, Paweł Kozica, Michał Dembek, Wojtek Jantos, Natalia Siedliska, Piotrek Miller i Michał Sikorski.