W majowym WTK krasnali do lat 10 w dn. 21.05.2011, w Łęczycy wzięła udział trójka naszych reprezentantów. Mateusz i Natalia Szkudlarek i Michał Kaźmierski walczyli o kolejne punkty do łódzkiego rankingu WZT.

Natalia zdołała wygrać dwa mecze po 6/2 z Julią Zduńczyk i Julią Kominiak - obie MMKT Łęczyca, a potem przegrała z wyżej notowanymi: 2/6 z Malwiną Maciejewską ŁKT Łódź i 3/6 z Zuzanną Kurowską, także ŁKT Łódź. Po dwóch porażkach i dwóch zwycięstwach Natalka zajęła III miejsce w turnieju, a kolejność ostateczna dziewcząt była następująca:

1. Malwina Maciejewska
2. Kurowska Zuzanna
3. Szkudlarek Natalia
4. Kominiak Julia
5. Zduńczyk Julia.

Do turnieju chłopców zgłosiło się sześciu zawodników. Oni podobnie, jak dziewczęta rozgrywali także mecze systemem "każdy z każdym", a potem grali o miejsca. Nr 2 turnieju Michał Kaźmierski wygrał swoja grupę pokonując 6/0 Jakuba Migułę ST Winners Łódź i 6/1 Sebastiana Pycio NST Łódź. Mateusz Szkudlarek musiał uznać wyższość silniejszych rywali i uległ im dwa razy po 6/0, nr 1 Patrykowi Niełacnemu PKT Pabianice i Łukaszowi Walczakowi MKT Łódź. W meczu finałowym Michał Kaźmierski uległ Patrykowi Niełacnemu 0/6, a Mateusz Szkudlarek pokonał o V miejsce 6/0 Jakuba Migułę. Kolejność krasnali po zakończeniu meczów była następująca:

1. Niełacny Patryk
2. Kaźmierski Michał
3. Walczak Łukasz
4. Pycio Sebastian
5. Szkudlarek Mateusz
6. Jakub Miguła

Puchary, dyplomy i nagrody wręczył dyrektor turnieju Grzegorz Jasiński, jak zwykle pod charakterystyczną rzeźbą łęczyckiego Diabła Boruty z bagien.