Szóstka reprezentantów TUKS Kozica Piotrków Tryb. wzięła udział w dn. 21-23.05.2011 w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Super Seria skrzatów i skrzatek do lat 12 na kortach Chorzowskiego Towarzystwa Tenisowego przy ul. Harcerskiej. Najlepiej z całej szóstki zaprezentowała się Kasia Mroczkowska dochodząc do półfinałów singla i debla. Prócz niej w śląskim turnieju zagrali jeszcze: Maksymilian i Aleksander Pawliccy, Kacper Błaszczyk oraz Wiktoria Molińska i Aleksandra Nadajewska.

W singlach, prócz Kasi, nie dotarliśmy zbyt daleko. U chłopców w pierwszej rundzie "poleciał" Alek Pawlicki, ulegając pechowo 6/4,4/6,10/12 Juliuszowi Bienkiewiczowi KTA Wrocław. Do drugiej rundy awansował Kacper Błaszczyk, jako rozstawiony z nr 8 z wolnym losem, ale potem przegrał 1/6,2/6 z Karolem Paluchem UKT Winner Kraków oraz Maks Pawlicki po zwycięstwie 5/7,6/4,10/8 z Michałem Czechem KT Sport Med. Zabrze, który także przegrał w II rundzie z nr 2 Janem Zasadą KS Górnik Bytom 0/6,0/6.

U dziewcząt Ola Nadajewska po przejściu I rundy wolnym losem przegrała 0/6,1/6 z nr 5 Adrianną Sosnowską TUKS Smecz Tomaszów Maz., nr 13 Wiktoria Molińska też po wolnym losie pokonała w II rundzie 6/4,6/4 Weronikę Falkowską WTS Deski Warszawa, a potem przegrała 0/6,1/6 z nr 1 Anną Hertel KT Legia Warszawa. Pozostało więc liczyć tylko na Kasię. Rozstawiona z nr 7 najpierw miała wolny los, potem pokonała 6/1,6/0 Julię Gaweł KS Górnik Bytom, a następnie 6/3,6/0 Natalię Hess KS Mostostal Zabrze. W ćwierćfinale na Kasię czekała już nr 4 turnieju Zuzanna Wilk z Górnika Bytom. Po dobrej grze zwyciężyła piotrkowianka 6/2,6/2 i to ona znalazła się w półfinale. Na tym etapie Kasia spotkała się z nr 1 turnieju Anną Hertel. Niestety do końca meczu naszej zawodniczce nie udało się "złapać" gema i to warszawianka znalazła się w finale, w którym później zwyciężyła Wiktorię Rutkowską z AZS-u Poznań 7/5,6/1.

W deblach chłopców do półfinału dotarł nasz Alek Pawlicki w parze z Janem Zasadą KS Górnik Bytom. Rozstawieni z nr 2 mieli w I rundzie wolny los, a w ćwierćfinale pokonali 6/3,6/1 Kacpra Błaszczyka TUKS Kozica i Andrzeja Pyrkosza KTA Wrocław. W półfinale piotrkowsko-bytomska para uległa 5/7,2/6 Wojciechowi Markowi KS Górnik Bytom i Karolowi Paluchowi UKT Winner Kraków. W ćwierćfinale odpadł też Maks Pawlicki w parze z Michałem Czechem KT Sport Med. Zabrze, po porażce 1/6,2/6 z Jakubem Grzegorczykiem UKS Beskidy Ustroń i Mikołajem Wrzołem BKT Advantage Bielsko Biała.

Nasze 10-latki Wiktoria Molińska i Ola Nadajewska przegrały w I rundzie 6/7(4),1/6 z Adrianną Sosnowską TUKS Smecz Tomaszów Maz. i Beatą Światłoń KS Górnik Bytom, a Kasia Mroczkowska w parze z Martą Kanią z łódzkiego AZS-u, jako para nr 4 pokonały w I rundzie 6/2,1/6,10/6 Martynę Jurczak i Barbarę Zimę ze Slavii Ruda Śląska. W "ćwiartce" Kasia i Marta zwyciężyły 6/3,6/4 w meczu z Mają Chwalińską NST śląskie i Julią Wędrochą ChTT Chorzów. W półfinale uległy zaś 4/6,2/6 parze nr 2 Wiktoria Rutkowska - Nina Kromolicka - obie AZS Poznań, zajmując w turnieju III miejsce.

48 pkt z singla i 12 z debla umocnią Kasię Mroczkowską w polskim rankingu skrzatek.

Teraz kolejnym startem dla naszych czołowych 12-latków będzie OTK Seria 1 Memoriał Tadeusza Rozwensa w Pabianicach i równolegle OTK Seria 1 O Puchar Prezydenta Elbląga w Elblągu, a potem kielecka Super Seria.