Na kortach PKT Pabianice w dniach 28-30.05.2011 rozegrano Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seria 1 do lat 12. Był to I Memoriał, zmarłego w ubiegłym roku znanego wszystkim w środowisku tenisowym - Tadeusza Rozwensa. W turnieju tym wśród 40 uczestników znalazła się szóstka czołowych zawodników TUKS Kozica Piotrków Tryb. Najlepiej z nich zaprezentowała się Kasia Mroczkowska dochodząc do finału singla i wygrywając debel.

U chłopców start w singlu udał się jedynie rozstawionemu z nr 4 Kacprowi Błaszczykowi TUKS Kozica, który po pokonaniu 6/1,6/1 niestowarzyszonego w Warszawy Filipa Olecha i 6/1,6/2 Huberta Grzesika Grzesika KS Warszawianka, dotarł do półfinału, gdzie przegrał 5/7,1/6 z reprezentantem Returnu Radom AleksandremSadalem.

W I rundzie "poległ" nasz 10-latek Max Pawlicki, po przegranej 6/3,4/6,7/10 z Danielem Patoletą Eurotenis Łódź, a w II, po I wolnym losem, jego brat Alek Pawlicki po przegranej 1/6,2/6 z Hubertem Grzesikiem.

W deblu chłopców para TUKS Kozica Alek Pawlicki - Kacper Błaszczyk rozstawiona została z nr 4. W I rundzie miała wolny los, a w ćwierćfinale pokonała 6/3,6/1 Maxa Pawlickiego TUKS Kozica i Patryka Niełacnego PKT Pabianice. W półfinale Alek i Kacper ulegli 3/6,4/6 parze nr 1 turnieju Aleksander Sadal RKT Return Radom - Jakub Kozioł ŁKT Łódź, zajmując III miejsce.

Słabo poszło w pabianickich zmaganiach naszym 10-letnim reprezentantkom, czyli Wiktorii Molińskiej i Oli Nadajewskiej. Obie odpadły w II rundach, mając w I wolne losy. "Wika" przegrała 3/6,0/6 z Darią Walczak z łódzkiego Eurotenisa, a Ola 1/6,3/6 z Kingą Psut TUKS Smecz Tomaszów Maz. Obie w deblu przegrały w pierwszym, ćwierćfinałowym spotkaniu 6/7(3),3/6 z Martą Jaśkiewicz i Darią Walczak, obie Eurotenis Łódź.

Najlepiej, jak wspomnieliśmy na początku informacji, spisała się Kasia Mroczkowska z TUKS Kozica, która rozstawiona z nr 1 w singlu, najpierw miała wolny los, a potem pokonała w drodze do finału: 6/1,6/1 Adę Komorowską PKT Pabianice, 6/2,6/2 Klarę Siłkę NST opolskie i 6/2,6/4 Katarzynę Kiryluk WTS Deski Warszawa. W pechowym finale Kasia przegrała 6/2,4/6,8/10 z Martą Kanią AZS Łódź. To już drugi przegrany finałowy super tie-break z Martą w odstępie dwóch tygodni. Pierwszy zdarzył się podczas finału Letnich Mistrzostw Województwa Łódzkiego skrzatek w Piotrkowie Trybunalskim.

Kasia i Marta, grając razem w deblu, rozstawione zostały z nr 1 i wygrały cały turniej. Po I wolnej rundzie, w II pokonały 6/1,6/1 Klarę Siłkę NST Opolskie i Wiktorię Jurek PKT Pabianice, w półfinale w takim samym stosunku Darię Walczak i Martę Jaśkiewicz, a w finale 6/2,6/1 Kingę Psut i Katarzynę Kiryluk.