W Poznaniu, w dniach 18-21 czerwca odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Super Seria młodzików do lat 14 - X Memoriał Wiesława Gąsiorka. W turnieju udział wzięło dwóch zawodników TUKS Kozica Piotrków Tryb. Piotr Miller i Mikołaj Potarzycki.

Przypomnijmy:

Wiesław Gąsiorek zmarł w 2002 roku i był zdobywcą 12 tytułów mistrza Polski w grze pojedynczej oraz reprezentantem Polski w Pucharze Davisa.

Dla Piotrka Millera poznański turniej był sam w sobie nie lada wydarzeniem, bowiem był 400 w jego siedmioletniej karierze! Rozstawiony z nr 2 w singlu miał w I rundzie wolny los. W II pokonał 6/1,6/2 Franciszka Dudka KS Promień Opalenica, a w ćwierćfinale 6/0,6/4 nr 5 turnieju Wojciecha Adamka z AZS-u Poznań. W półfinale wychowanek trenera Wiesława Kozicy uległ 0/6,5/7 innemu reprezentantowi poznańskiego AZS-u Adamowi Kaczmarkowi i zajął III miejsce. Mikołaj Potarzycki zaś w I rundzie wygrał 6/2,6/3 z Adamem Machonko KS Warta Poznań, a potem uległ nr 3 Mieszko Kwaśniewskiemu z Akademii Tenisowej Angie Puszczykowo 1/6,1/6.

Obaj reprezentanci piotrkowskiego TUKS-u zagrali razem w debla. Jako para nr 4 w I rundzie pauzowali, a w ćwierćfinale pokonali 3/6,6/3,10/8 Ksawerego Pocieja i Adama Czakańskiego z WTS Deski Warszawa. W półfinale mecz skończył się także super tie-breakiem tylko, że niekorzystnym dla naszych zawodników. Wynik 2/6,6/4,10/5 dał awans do finału parze nr 1 Stanisław Dziewa AZS Poznań - Mieszko Kwaśniewski AT Angie Puszczykowo. Piotrek i Mikołaj zajęli więc III miejsce.