Udanie zaprezentował się w Letnich Mistrzostwach Województwa Łódzkiego juniorów do lat 18, 15-letni zawodnik TUKS Kozica - Paweł Kozica. Paweł, choć jeszcze kadet, debiutował na skierniewickich kortach wśród starszych od siebie rywali. Zdecydowanie można było stwierdzić, że był najmłodszym uczestnikiem turnieju. Stamtąd bardzo dużo tytułów i zwycięskich trofeów przywoził zawsze jego starszy brat Mariusz, który zagrał tam ostatnio bez mała siedem lat temu, bo 25 września 2004 roku, wygrywając zarówno singiel, jak i debel w WTK juniorów.

Do turnieju zgłosiła się ósemka zawodników, która rozegrała mistrzostwa systemem w grupach z grą o miejsca. Paweł trafił do grupy B, gdzie uległ w pierwszym meczu 2/6,1/6 Maćkowi Domańskiemu PKTZ Winner Piotrków Tryb, a następnie wygrał z nr 2 turnieju Krzysztofem Skierkowskim KT Start Łódź 6/3,3/6,10/7 i Błażejem Masnym STT Uzar Skierniewice 6/4,7/5. Tym sposobem, dzięki dwóm zwycięstwom i jednej porażce awansował do strefy medalowej, gdzie walcząc o miejsca 3-4 uległ piotrkowianinowi reprezentującemu obecnie barwy PKT Pabianice Dawidowi Baranowskiemu 2/6,0/6, zdobywając medal brązowy.

W deblu z Dawidem Baranowskim, Paweł pokonał w półfinale 6/4,6/1 Igora Wiśniewskiego ŁKT Łódź i Krzysztofa Skierkowskiego KT Start Łódź, a następnie para ta uległa w finale 3/6,2/6 Maćkowi Domańskiemu PKTZ Winner Piotrków Tryb. i Mikołajowi Apeltowi-Ciupińskiemu MKT Łódź zdobywając srebro.

"Prawdę mówiąc wybieraliśmy się z tatą-trenerem do Skierniewic po medal w deblu i po punkty do klasyfikacji PZT juniorów. Wyszło srebro i brąz, więc super!" - stwierdził po mistrzostwach Paweł Kozica.