Ośmioro chętnych przystąpiło 21 listopada 2021 do rywalizacji pod piotrkowskim balonem o punkty do rankingu WZT Łódź w niedzielnym WTK krasnali do lat 10 zorganizowanym przez TUKS Kozica.

Uczestnicy drogą rozstawienia i losowania podzielono na dwie czteroosobowe grupy, w których mecze rozgrywano po jednym secie do 4 gemów systemem "każdy z każdym". Walka w meczach grupowych, pomimo rozstrzygnięć w tie-breakach, była dość szybka i zakończyła się już po dwóch godzinach.

W grupie A kolejność po zakończeniu rywalizacji wyglądała następująco: 1. Bartosz Borowiec PKT Pabianice, 2 Jan Szymczyk  ST Winner Piotrków Tryb., 3. Jakub Pąsiek AZS Łódź, a 4. Bruno Socik TUKS Kozica Piotrków Tryb.

W grupie B natomiast: 1. Jedyna w rywalizacji dziewczyna niestowarzyszona - Karolina Wasiak, 2. Mateusz Skrzek Tenes Klub Sportowy Jawczyce, 3. Stanisław Mrówczyński UKS ST Net Warszawa, a 4. Patryk Witek AZS Łódź.

Do dalszej fazy niedzielnej, popołudniowej rywalizacji awansowało po dwóch najlepszych każdej z grup. Oto wyniki półfinałów: Mateusz Skrzek – Bartosz Borowiec 4/1, Karolina Wasiak – Jan Szymczyk 4/1.

W finale po raz pierwszy w swej karierze, w turniejach zaliczanych do klasyfikacji krasnali WZT Łódź triumfował na piotrkowskich kortach Mateusz Skrzek, pokonując rozstawioną z nr 2 Karolinę Wasiak 4/2.

Zwycięstwo Mateusza jest o tyle ciekawe, że na tychże kortach w młodości trenował jego Tata, ale nie udało mu się wtedy w karierze wygrać wojewódzkiego turnieju. Zwycięstwo, więc tym bardziej smakowało w rodzinie, a tata mógł tylko z nostalgią powspominać młodzieńcze czasy treningów na „dolnych kortach”…