Pięcioro młodych adeptów tenisa w kategorii pomarańczowej do lat 9 przystąpiło 23.01.2022 roku do popołudniowej, niedzielnej rywalizacji pod piotrkowskim balonem w Wojewódzkim Turnieju Tenisowym "O Puchar TUKS Kozica". Reprezentanci Łodzi, Pabianic i Puszczykowa rozegrali turniej systemem w grupie, po jednym secie do 4 gemów.

Rewelacyjnie w dwugodzinnej rywalizacji spisał się Ksawery Szczerbowski KT Start Łódź, który wygrał wszystkie 4 pojedynki bez straty gema, a tym samym i cały turniej. Łatwo było zaobserwować umiejętnościową i taktyczną przewagę Ksawerego nad przeciwnikami zebraną w dotychczasowych treningach i stratach turniejowych. Było to już drugie zwycięstwo młodego łodzianina pod piotrkowskim balonem w kategorii szkrabów do lat 9.

Na drugim stopniu podium, z jedną porażką, stanął klubowy kolega Kseńka - Tymon Walczak, trzeci był Wojciech Adamski  AT Angelique Kerber Puszczykowo, czwarta Zofia Krzymowska PKT Pabianice, a piąty Marcel Piechowski, także PKT Pabianice.

W ostatnią niedzielę stycznia, tradycyjnie o godz. 14.00, na krytych kortach przy ul. Belzackiej w Piotrkowie TUKS Kozica organizuje WTK do lat 10, zaliczany do wojewódzkiego rankingu krasnali i krasnalek do lat 10 WZT Łódź.