Czwarty w tym sezonie turniej „O Puchar TUKS Kozica”, w ramach tenisowego programu PZT Tenis10, zorganizował 06.02.2022 roku Tenisowy Uczniowski Klub Sportowy „Kozica” w Piotrkowie Trybunalskim. Do turnieju zaliczanego do wojewódzkiego rankingu krasnali i krasnalek WZT Łódź 2022 zgłosiło się zaledwie 5 uczestników.

Kolorowy program Tenis10 w naszym województwie jest więc w coraz większym regresie i nie wygląda tak kolorowo, jakby się chciało go widzieć i nie przynosi spodziewanych efektów.

Uczestnicy tego kolejnego skromnego, jeśli chodzi o frekwencję turnieju rywalizowali  w jednej pięcioosobowej grupie rozgrywając pojedynki „każdy z każdym” po jednym secie do 4 wygranych gemów.

Po raz trzeci bezkonkurencyjny w gronie rywalizujących okazał się pod piotrkowskim balonem Mateusz Skrzek Tennes Klub Sportowy Jawczyce, który bez straty gema rozgromił swoich konkurentów. Drugi tym razem z jedną porażką był Jan Szymczyk ST Winner Piotrków Tryb., trzecia Laura Czajka Winners ST J. Wolniak Łódź, czwarty Atrej Ludwikiewicz AZS Łódź, a piąty najmłodszy z uczestników Bruno Socik TUKS Kozica Piotrków Tryb.

W kolejną niedzielę 13 lutego 2022 tradycyjnie o godz. 14.00 TUKS Kozica zaprasza na turniej 9-latków.