Jak na kategorię pomarańczową, czyli do lat 9, należało cieszyć się z frekwencji uczestników Wojewódzkiego Turnieju Tenisowego "O Puchar TUKS Kozica" rozegranego w Piotrkowie Trybunalskim 13.02.2022. Do rywalizacji bowiem zgłosiło się i zweryfikowało do losowania 10 zawodników i zawodniczek. Tych drogą losowania podzielono na dwie piecioosobowe grupy A i B.

Podczas 3,5 godzinnej rywalizacji w 23 meczach (w tym 7 zakończonych w tie-breakach) rozegranych na 3 kortach kolejność zawodników w poszczególnych grupach okazała się następująca:

Grupa A
Z kompletem 4 zwycięstw triumfował Bruno Socik TUKS Kozica Piotrków Tryb., choć dwa mecze zakończył szczęśliwie w tie-breakach, w tym jeden 8:6, "wyciągając" z wyniku 4:6! Drugi był Szymon Czapski TAT Toruń, który z kolei przegrywając 0:3 zdołał wygrać 4:3(1)! Trzecie miejsce w grupie zajął Antoni Czajkowski AZS Łódź, czwarte Hanna Rosińska AZS Łódź, a piąte Tymon Walczak KT Start Łódź, który w Piotrkowie stawał już nawet na drugim stopniu podium.

Grupa B
Tu ze stratą zaledwie 3 gemów w 4 meczach pierwsze miejsce wywalczył Ksawery Szczerbowski KT Start Łódź, drugi był Borys Karczewski AZS Łódź, trzecia Hanna Wierzbowska AZS Łódź, czwarty Wojciech Adamski AT Angelique Kerber Puszczykowo, a piąty Maciej Pietrzyk KT Start Łódź.

Do półfinałów turnieju rozgrywanego systemem grupowo-pucharowym awansowało po dwóch najlepszych zawodników obu grup. Na tym etapie Borys Karczewski wygrał 4/2 z Bruno Socikiem, a Ksawery Szczerbowski 4/0 z Szymonem Czapskim. W wieczornym, niedzielnym finale triumfował  Ksawery Szczerbowski, który pokonał 4/3(4) Borysa Karczewskiego.

Wszyscy zawodnicy otrzymali od organizatora dyplomy, półfinaliści na podium medale, a finaliści puchary.

*w materiale zdjęcia własne TUKS Kozica oraz P. Izabeli Chrabąszcz.