W niedzielę 27.02.2022 pod piotrkowskim balonem rozegrano kolejny Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny do lat 10 "O Puchar TUKS Kozica", zaliczany do klasyfikacji krasnali i krasnalek do lat 10. Rywalizacja toczyła się systemem grupowo-pucharowym.

W grupie A bez straty gema triumfowała liderka wojewódzkiego rankingu krasnalek Natasza Kleszcz - TUKS Kozica Piotrków Tryb. przed Feliksem Skrzyczewskim ST Winner Piotrków Tryb. i Adamem Wściubiakiem także ST Winner Piotrków Tryb.

Grupę B z kompletem zwycięstw wygrał Franciszek Sołtan ECT Warszawa, drugi z jedną porażką był Mateusz Skrzek Tenes KS Jawczyce, trzeci Jan Szymczyk ST Winner Piotrków Tryb., a czwarta debiutująca w piotrkowskich turniejach Milena Boos ST As Polanica Zdrój.

Do fazy pucharowej awansowało po 2 najlepszych zawodników obu grup. Na tym etapie Mateusz Skrzek wygrał 4/1 z Nataszą Kleszcz, a Franciszek Sołtan 4/0 z Feliksem Skrzyczewskim. W finale, po raz czwarty z rzędu, triumfował w turnieju do lat 10 pod piotrowskim balonem Mateusz Skrzek, który wziął rewanż za porażkę w grupie 1/4 z Frankiem Sołtanem i pokonał go w finale 4/2.

Za tydzień w niedzielę do rywalizacji na piotrkowskiej mączce 'O Puchar TUKS Kozica" staną tradycyjnie o godz. 14.00 szkraby do lat 9 w kategorii pomarańczowej.