W hali tenisowej MOSiR-u im. Tadeusza Rozwensa w Pabianicach MMKT Łęczyca zorganizował w dn. 11-12.12.2022 kolejny grupowy WTK skrzatek do lat 12. Wspaniale zaprezentowała się w nim 10-letnia Natasza Kleszcz (TUKS Kozica Piotrków Tryb.) trenowana na codzień przez Janusza Niewiadomskiego i Mariusza Kopczyńskiego, która po raz pierwszy w swej karierze wygrała Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny zaliczany do rankingu PZT.

Natasza sklasyfikowana obecnie na 96 miejscu wśród 12-latek w Polsce w grupie pokonała 6/2,6/2 Lenę Paprocką Fundacja Eurotenis Łódź, 4/6,7/5,10/8 Hannę Grzywacz także Fundacja Eurotenis Łódź.i walkowerem Ninę Nowak Come-on Tennis Klub Wrocław. Jako zwyciężczyni grupy wystapiła w finale, w którym pokonała nie bez trudu 4/6,7/6,10/8 kolejną reprezentantkę Fundacji Eurotenis Łódź Justynę Paprocką, inkasując do rankingu PZT 24 punkty.

Natasza Kleszcz to liderka rankingu WZT Łódź krasnalek do lat 10, która w sezonie 2022 na 7 rozegranych turniejów w tej kategorii wygrała 4. To także brązowa medalistka prestiżowych 19 Letnich Ogólnopolskich Mistrzostw Krasnalek w deblu w parze z Terezą Vychodilovą.