TUKS Kozica Piotrków Tryb. sezon 2011 musi uznać za rekordowo udany. To nieprawdopodobne, ale zawodnicy tego najlepszego klubu tenisowego, nie tylko w Piotrkowie Trybunalskim, ale i w województwie łódzkim zdobyli łącznie w halowych i letnich mistrzostwach województwa od krasnala do seniora w singlach, deblach i mikstach aż 71 medali!!! To o 29 więcej niż w ubiegłym, przecież bardzo udanym sezonie, gdzie wygraliśmy klasyfikację medalową. Razem w tym sezonie od krasnala do seniora w mistrzostwach województwa rozdano 184 medale wśród zawodników 15 klubów. TUKS Kozica z dorobkiem 71 zdobył ich dokładnie 38,6 %. W ubiegłym sezonie mieliśmy w dorobku 42 medale na 175 rozdanych, czyli 24%. W następnym sezonie będzie trudno pobić osiągnięty teraz rezultat.

Tegoroczny dorobek stanowią 22 złote medale, 16 srebrnych i 33 brązowe. Najwięcej, bo po cztery złote, zdobyli Michał Sikorski i Paweł Kozica, trzy złote krążki wywalczyła Wiktoria Molińska, a po dwa mają w dorobku tego sezonu: Kasia Mroczkowska, Alek Pawlicki i Piotrek Matuszewski.

Od 2004 roku TUKS Kozica utrzymuje się w czołowej trójce klubów województwa. Oto jak kształtowała się liczba zdobytych medali oraz jaka mieliśmy ostatecznie w danym sezonie pozycję: