W Hali Tenisowej im. Tadeusza Rozwensa w Pabianicach w dniach 02-03.03.2019 PKT Pabianice i WZT Łódź zorganizowali Halowe Tenisowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w kategorii dziewcząt i chłopców do lat 14.

20190303_130023_resized

TUKS Kozica Piotrków Tryb. reprezentowało udanie i skutecznie medalowo dwóch zawodników: Miłosz Renkiel i Igor Kędzia.

20190302_194703_resized

W grze pojedynczej w I rundzie Igor Kędzia pokonał 6/0,6/0 Marcela Podlaszewskiego MKT Łódź, ale w drugiej musiał uznać wyższość nr 1 Mateusza Gołębiowskiego MKT Łódź, ulegając mu 2/6,0/6. Podobną drogę w singlu, ale o rundę dalej, miał Miłosz Renkiel. Jako rozstawiony z nr 3 w I rundzie miał wolny los, a w ćwierćfinale pokonał 6/0,6/0 Tymona Podlaszewskiego MKT Łódź. W półfinale Miłosz także uległ Mateuszowi Gołębiowskiemu 1/6,0/6 i zdobył brązowy medal. Mateusz Gołębiowski został później zwycięzcą całego turnieju, pokonując w finale 6/1,6/1 Karola Załogę PKT Pabianice.

20190303_111656_resized

W grze podwójnej zawodnicy TUKS Kozica wystąpili w dwóch różnych parach. Miłosz Renkiel zagrał z Kamilem Kołodziejczykiem MKT Łódź, uzyskując rozstawienie z nr 2, a Igor Kędzia w parze z Karolem Załogą PKT Pabianice. Los sprawił, że w półfinale obie pary trafiły na siebie. Lepszą okazała się para Miłosz Renkiel/Kamil Kołodziejczyk pokonując Igora Kędzię i Karola Załogę 7/6(6),6/2. W późno sobotnim finale tytuł halowych mistrzów województwa łódzkiego wywalczyła para Renkiel/Kołodziejczyk pokonując 6/0,6/3 braci Marcela i Tymona Podlaszewskich z MKT Łódź.