Na kortach Klubu Tenis Park Kołobrzeg w dn. 11-13.05.2019 rozegrano Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny SHUUM Boutique Wellness Hotel  skrzatów do lat 12. Wspaniale zaprezentował się w nim reprezentant TUKS Kozica Piotrków Tryb. – Sebastian Truszczyński, który w grze pojedynczej został zwycięzcą turnieju, a w deblu był drugi.

DSC06339

W singlu, w pierwszej fazie turnieju mecze rozgrywano w grupach. W grupie C Sebastian pokonał 7/5,6/2 Kacpra Knittera Promasters Szczecin i 6/0,6/0 Adama Karaszewskiego PT Olimpia Poznań oraz uległ nieznacznie 6/2,5/7,9/11 Piotrowi Dzikołowskiemu Fundacja Tenis Pro Piaseczno. Pomimo porażki Sebastian awansował z grupy na miejscu pierwszym i w dalszej części turnieju, rozgrywanym już systemem pucharowym, pokonał w ćwierćfinale 6/2,6/4 Antoniego Kosyrza WTS Orzeł Warszawa, w półfinale 6/1,6/0 Igora Struskiego UKS RG Tennis Team Kielce i w finale 6/4,1/6,10/7 Macieja Słowika Promasters Szczecin.

DSC06349

W grze podwójnej Sebastian w parze z Tymonem Litwicem KT GAT Gdańsk pokonali w ćwierćfinale 6/4,6/1 parę z nr 2 Maciej Słowik Promasters Szczecin - Igor Struski UKS RG Tennis Team Kielce, w półfinale 6/1,7/6(4) parę WTS Orzeł Warszawa Ignacy Golonko – Antoni Kosyrz, a w finale ulegli 7/5,6/7(3),5/10 parze nr 1 Kacper Knitter Promasters Szczecin – Piotr Kowalik TT Score Elbląg, zajmując drugie miejsce.

Za zwycięstwo w singlu Sebastian Truszczyński zainkasował 64 pkt. do rankingu PZT do lat 12, a w deblu 16 pkt.