Choć wakacje w pełni, to istnieje grupa zawodników, którzy chcą podreperować sobie ranking i walczy o punkty, by podnieść swoją pozycję w klasyfikacji PZT. Nie inaczej było w sierpniowy weekend 17-18.08.2019 w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie za sprawą TUKS Kozica odbył się WTK młodzików do lat 14.

Turniej rozgrywano systemem grupowym w dwóch grupach po 5 zawodników. W wyczerpującą, gorącą sobotę, dzięki wytrwałości i zaangażowaniu zawodników, dobrnęliśmy do końca rozgrywek w grupach i ustaliliśmy tym samym ich kolejność. W niedzielny poranek rywalizowaliśmy więc o miejsca. W najważniejszych meczu o miejsca 1-2 Michał Ostrowski KS Start Wisła Toruń pokonał 6/3,4/6, 10/5 Jakuba Hulbója KS Mostostal Zabrze, trzeci był Adrian Bogacz Advantage Bielsko- Biała, który pokonał 6/3,6/2 Oliwiera Sawickiego Ganador Sport Warszawa, miejsce piąte wywalczył Alan Hapke GTT Głogów, pokonując 6/4,6/2 Gabriela Kwiatkowskiego CKT Grodzisk Mazowiecki, siódmy był Jan Małaszek Ganador Sport Warszawa po zwycięstwie 6/3,6/4 nad Łukaszem Łuczką ST Winner Piotrków Tryb, a dziewiąty Martin Fuks WKT Mera Warszawa po zwycięstwie walkowerem z Damianem Lewandowskim KT Astra Książenice.

Ze względu na nieregulaminową liczbę zgłoszeń debla nie rozgrywano.