Po zakończeniu mistrzostw Polski w tenisie we wszystkich kategoriach wiekowych w sezonie 2019, Łódzka Wojewódzka Komisja Sędziowska uzupełniła zestawienie medalistów mistrzostw Polski, zawodników klubów województwa łódzkiego od roku 2004-2019. Jeśli zdobyłeś lub zdobyłaś medal, tworzysz zaszczytną historię tenisa w województwie łódzkim! Sprawdź siebie w zestawieniu, w którym przecież nie tak łatwo się znaleźć.

Ogółem zawodnicy z województwa łódzkiego reprezentujący 22 kluby i niestowarzyszeni  zdobyli w ciągu 16 lat 514 medali mistrzostw Polski, z czego 139 złotych, 141 srebrnych i 134 brązowe.

TUKS Kozica Piotrków Tryb. znajdujący się po raz pierwszy na miejscu drugim, bo w tym sezonie zdetronizował go PKT Pabianice, zdobył 97 medali, co stanowi 18,87% ogólnego dorobku medalowego.  Dorobek TUKS Kozica Piotrków Tryb. to: 31 złotych, 24 srebrne i 42 brązowe medale.  Zapraszamy do analizy dokonań zawodników z łódzkiego, a na tym tle także i naszych klubowych zdobyczy, które oznaczono kolorem czerwonym.

Jeśli zauważyłeś/łaś gdzieś błąd w tymże zestawieniu, bądź pominęliśmy jakiś medal, prosimy o kontakt na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 601303321 – Wiesław Kozica.