Sklasyfikowana obecnie na 50 pozycji w rankingu PZT nr 2/2020 skrzatek do lat 12 zawodniczka TUKS Kozica Piotrków Tryb. Marlena Domaradzka udanie wystartowała w dn. 22-23.02.2020 w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w pabianickiej Hali Tenisowej MOSiR-u.

W grze pojedynczej w fazie grupowej grupy B pokonała 6/3,6/2 Zuzannę Giżewską Sopot Tenis Club i otrzymała walkower od Heleny Bochockiej TAT Toruń. W fazie pucharowej, w ćwierćfinale pokonała 6/3,6/2 Zuzannę Figlak BKT Advantage Bielsko-Biała i w takim samym stosunku w półfinale ponownie Zuzannę Giżewską Sopot Tenis Club. W finale uległa 3/6,2/6 Lenie Miszczak PKT Pabianice, którą pokonała tydzień wcześniej 6/2,3/6,10/8.

W grze podwójnej Marlena wystąpiła w parze z Zuzanną Lesman PKT Pabianice. Jako para rozstawiona z nr 1 w ćwierćfinale miały one wolny los, w półfinale pokonały znów wynikiem 6/3,6/2 Amelię Malicką Trnovski Mario Tennis Club i Antoninę Snochowską KS Start-Wisła Toruń i w finale 6/3,3/6,10/6 Annę Czechowicz UKS Aktywni 44 Łódź i Zuzannę Figlak BKT Advantage Bielsko-Biała.

Przed Marleną teraz w kolejny weekend halowe mistrzostwa województwa łódzkiego do lat 14, a potem do lat 12.