Tuż po sukcesach Piotrka Millera w OTK SS młodzików do lat 14 "O Puchar Gór Świętokrzyskich" w Kielcach, w ślady starszego kolegi z klubu TUKS Kozica poszedł 12-letni Kacper Błaszczyk. Zanotował on, jak do tej pory, największy sukces w swej karierze dochodząc do półfinału wysoko rangowej Super Serii, na tych samych kortach o ten sam puchar.

Kacper rozstawiony z nr 8 pokonał w I rundzie 6/0,6/0 Konrada Stokłosińskiego KS Tęcza-Społem Kielce, w II 6/0,6/2 Alana Rębisia, także z klubu gospodarza turnieju, a w ćwierćfinale 6/2,6/2 Filipa Szymańskiego ST Tie Break Warszawa. W półfinale zawodnik piotrkowskiego TUKS Kozica uległ Karolowi Paluchowi UKT Winner Kraków 1/6,2/6, zajmując III miejsce.

W turnieju singlowym zaznaczył swą obecność także Aleksander Pawlicki TUKS Kozica, który uległ niestety po bardzo dobrej grze późniejszemu zwycięzcy turnieju Danielowi Michalskiemu ST Tie Break Warszawa 2/6,6/4,3/10.

W deblach zawodnicy TUKS Kozica "nie zrobili kariery", wygrywając jedynie po jednym meczu, osiągając poziom ćwierćfinałów. Aleksander Pawlicki w parze z Juliuszem Lesmanem PKT Pabianice pokonali 6/2,6/0 Alana Rębisia i Szymona Sikorskiego - obaj KS Tęcza-Społem Kielce, a Kacper Błaszczyk w parze z Adamem Kwiatkowskim ST Tie Break Warszawa 6/1,6/1 Grzegorza Furmana i Mikołaja Olszowego - obaj MKT Stalowa Wola.