W dniach 28.06-03.07.2011 na kortach TC Cafex w Rakovniku, niedaleko Pragi, rozegrano Mistrzostwa Czech do lat 12 w tenisie. Wspaniale zaprezentowała sie w tych mistrzostwach, była zawodniczka TUKS Kozica Piotrków Tryb. - Anna Slovakova, która reprezentowała nasze barwy klubowe przez dwa sezony, mając lat 9 i 10. Ania zdobyła w Rakovniku dwa złote medale i tytuł mistrzyni Czech w singlu i deblu. Pochodzi z Vigantic, a reprezentuje barwy jednego z najlepszych klubów naszych południowych sąsiadów TK Agrofert Prost?jov.

W singlu w I rundzie miała wolny los, w II pokonała 6/1,6/1 Barborę Sistalkovą TK Precolor P?erov, w III wygrała 6/0,6/1 z Nikol Valkovą TK KAJA, w półfinale pokonała nr 2 turnieju Magdalenę Pant??kovą TK Agrofert Prost?jov i w finale 6/2,6/3 rozstawioną z nr 1, dobrze sobie znaną Marketę Vondrou?ovą ?LTK Praga.

To właśnie z rywalką finałową Ania stworzyła parę deblową nr 2, która okazała się w mistrzostwach najlepsza. By zdobyć złote medale Slovakova i Vondrou?ova w I rundzie pauzowały, a od drugiej rundy pokonały kolejno: 6/0,6/0 Adelę Bulantovą TK Spartak Jihlava i Nikolę Homolkovą TK Agrofert Prost?jov, potem 6/1,6/3 Klarę Hajkovą TK Neride i Johanę Markową TK Sparta Praga, w półfinale 6/1,6/2 Emę ?ev??kovą Tenis Tabor i Adrianę Ma??kovą Sokol TK Kaplice i w finale, także łatwo 6/3,6/2 Magdalenę Pant??kovą i Monikę Kilnarovą - obie TK Agrofert Prost?jov.