W dniach 20-22.08.2011 na piotrkowskich kortach OSiR-u odbędzie się tradycyjnie zorganizowany przez TUKS Champions-Team Piotrków Tryb. największy turniej tenisowy 10-latków w Polsce - VIII Mistrzostwa Polski Krasnali i Krasnalek. Miłym akcentem tegorocznego turnieju będzie rozstrzygnięcie drugiej edycji programu pod nazwą "Młode Asy Tenisa" zorganizowanego i przeprowadzonego przez portal małych tenisistów minitenis.pl.

Czeka nas miła niespodzianka, bowiem zanosi się, że w pierwszej dziesiątce, która otrzyma wspaniałe nagrody, będzie piątka zawodników TUKS Kozica Piotrków Tryb. Nikt chyba już nie wydrze I miejsca Oli Nadajewskiej, II Wiktorii Molińskiej i III Michałowi Kaźmierskiemu. W pierwszej dziesiątce na 99% znajdą się jeszcze ze "stajni Kozicy" Kasia Mroczkowska i Kacper Błaszczyk. Na oficjalne wyniki programu musimy jednak zaczekać do końca lipca, bowiem zgodnie z regułami rywalizacji zawodnicy maja prawo zgłaszać zdobyte punkty do 30 lipca.

Aby narobić smaku tegorocznym tryumfatorom przypomnijmy, że tryumfatorem ubiegłorocznej edycji został Michał Ziomber, który za dorobek 384 pkt. otrzymał ogromny puchar, markowy laptop i dyplom, drugi z dorobkiem 321 pkt. był Michał Bartusek, który zdobył puchar, wspaniały rower górski i dyplom, a trzeci z dorobkiem 245 pkt Piotr Strzałkowski, który otrzymał, pokaźny puchar, dyplom oraz samochodowy odtwarzacz DVD.

Ciekawe, jakie będą nagrody dla tegorocznych tryumfatorów ? O tym przekonamy się już 20.08.2011 na uroczystym otwarciu VIII już mistrzostw krasnali.

Na zdjęciach uroczystość wręczenia nagród z ubiegłorocznej edycji, która odbyła się na kortach KS Górnik w Bytomiu.