Wspaniale spisał się w rozegranych w dniach 03-12.09.2021 w Esch-sur-Alzette Tenisowych Mistrzostwach Luxemburga do lat 10 zawodnik TUKS Kozica Piotrków Tryb. - Patryk Stasiak.

W drabince na 32 zawodników w pierwszej rundzie Patryk, reprezentujący tam TC Senningerberg, miał wolny los, w drugiej pokonał 4/0,4/1 Edouarda Petita TC Arquebusiers i w ćwierćfinale w trudnym meczu 2/4,4/0,7/2 Lenny Millera Tennis Spora. W półfinale wygrał 4/1,4/0 z Nickiem Wirtzem TC Grevenmacher i w finale także łatwo 4/0,4/1 z Karelem Dolezalem TC Senningerberg.

Przypomnijmy, że Patryk miesiąc temu startował w 18 Ogólnopolskim Festiwalu Krasnali i Krasnalek do lat 10 Kozica Cup w Piotrkowie Tryb. ale niestety nie zdołał wywalczyć medalu w określanych potocznie nieoficjalnych mistrzostwach Polski, dochodząc zarówno w singlu, jak i deblu do fazy ćwierćfinału.